Správa nemovitostí, Realitní makléř

Bc. Lucie Mrázková

Den, kdy se člověk ani jednou nezasmál, by měl považovat za ztracený. Victor Hugo

aktuálních
zakázek
Ohlasy
klientů

Info

V metr2 reality Vás provedeme světem realit. Rodinné bydlení? Studentský nájem? Prostory pro podnikání? Rozumíme všem Vašim potřebám.

Více než 5 lez zkušeností na realitním trhu mi ukázalo, že prodejem, koupí nebo nájmem to nekončí. Naopak začíná. A právě proto jsem tady já.

Zajistím kompletní správu Vaší nemovitosti tak, abyste zaznamenávali výnosy namísto starostí. Ať už hledáte nájemníka do svého bytu, potřebujete položit koberce nebo třeba opravit elektroinstalaci.

Pro mne je řešení chodu nemovitosti výzva, které mě baví. Denně komunikuji s lidmi napříč nejrůznějšími profesemi. Domluvím se s řemeslníky i s velkými dodavateli energií a úřady. Zařídím vše za Vás. Protože je zkrátka zbytečné věnovat Váš čas a energii řešením vleklých problémů, náhlých kolizí nebo dlouhému papírováním – když jsem tady já.

Má práce je pestrá a stala se i mým koníčkem.

Samozřejmě i já si ráda zajdu s přáteli, půjdu si zaběhat nebo zaplavat; taky mám dost povinností okolo své farmy, kde se starám o kupu zvířátek, ale přeci jenom má práce je můj život a Váš ušetřený čas.

ohlasy klientů

moje projekty

moje projekty

Naše nabídka nemovitostí aktuálně obsahuje

nechte si zasílat nové nabídky na váš e-mail

Nebudeme Vám posílat spamy. Nabídky chodí přibližně 3x do měsíce.