Metr2 reality

Ohlasy klientů

22. července 2019, 01.03
Zaslat ohlas
  • Jméno: MUDr. Jiří Juchelka
  • Město: Olomouc

O realitní kanceláři Metr2 Reality s.r.o. jsem se dozvěděl náhodně při hledání nemovitosti (bytu) ke koupi. RK měla v nabídce nemovitost, která se mi zalíbila - díky velmi pohotovému jednání a flexibilitě makléřky p. Radky Můčkové jsme ještě týž den zorganizovali prohlídku nemovitosti a během několika dnů začali jednat o ceně. P. Můčková měla vždy připravené veškeré informace, podklady a dokumenty, které jsem požadoval, případně je obratem získala od původních majitelů bytu nebo od SVJ. Vzhledem k špatným zkušenostem s realitním trhem v minulosti jsem k výběru nemovitosti a koupi přistupoval velmi opatrně až podezíravě, nicméně p. Můčková mě záhy přesvědčila o solidnosti a spolehlivosti Metr2 Reality. Jednání byla vždy příjemná a rychlá, navíc jsme většinu věcí řešili a komunikovali „na dálku“ telefonicky a emailem, takže jsem osobně absolvoval kromě prohlídky jen dvě schůzky – při podpisu kupních a zástavních smluv a při předání bytu. P. Můčková mě průběžně informovala o probíhajících krocích a celou agendu mezi smluvními stranami organizovala a byla zároveň prostředníkem při naší vzájemné komunikaci.

Příjemně mě překvapilo, že poplatky za bankovní úschovu, zpracování smluv, rezervaci nemovitosti, katastrální poplatky i daň z nabytí nemovitosti již byly zahrnuty do celkové ceny nemovitosti, resp. její části - provize RK. Žádné další skryté poplatky nebyly nutné, RK se postarala o právní zpracování smluv, přípravu návrhů na zápisy do KN i daňového přiznání pro FÚ. Po úspěšném zápisu všech smluv do KN a převodu nemovitosti byla p. Můčková přítomna i při předání nemovitosti a předem připravila veškeré předávací protokoly i formuláře k přepisu plateb za energie.

S prací p. Můčkové a RK Metr2 Reality jsem byl velmi spokojen a tuto RK bych rozhodně doporučil. Jejich služby plánuji opět využít i v budoucnu.


Vyhledávání

Naše nabídka nemovitostí aktuálně obsahuje

69 bytů
43 domů
24 pozemků
33 komerčních objektů
3 rekreačních objektů

O celkové ploše

33381 m2

border border