Petra Hammer Papajová

správa nemovitostí
Život beru jako výzvu. Nezůstávat na stejném místě a jít stále dopředu. Kdo neriskuje, nic nezíská.

Info

Práce s lidmi mě naplňuje… Během své 10-ti leté praxe v bankovnictví jsem získala bohaté zkušenosti v oblasti komunikace s lidmi. A to nejen po telefonu (prodej produktů a vyřizování reklamací), a při osobním jednání (práce na pobočce), ale rovněž i v písemném projevu (vyřizování reklamací). Naučila jsem ovládat různé techniky komunikace, jako je překonávání námitek, správné kladení otázek, techniku přeskakující gramofonové desky, prezentaci ceny, techniku omluvy a další. Zároveň jsem získala praxi v zaškolování nových zaměstnanců.

Rovněž jsem kosmetička a vizážistka. U svých klientek kladu důraz na jejich potřeby, především s čím ony samy chtějí pomoc a teprve poté následuje doporučení a péče z mé strany. Spokojená klienta znamená, že má práce má smysl a že ji odvádím správně.

Cesta životem mě zavedla do realit, kde se opět setkávám se zajímavými lidmi a utvrzuji se, že je vše tak, já má být.

Jsem komunikativní, empatická, trpělivá, bezkonfliktní, pečlivá, spolehlivá a cílevědomá.

Miluji přírodu a hory, a to jak v letním, tak i v zimním období. Také se věnuji tanci. Tanec mi dodává energii a možnost projevit se taková, jaká jsem. Také jsem máma dvou dětí. Rodina pro mě znamená vše a veškerý volný čas trávíme společně.

Moje projekty