Vyměňte
starosti v Česku
za pohodu
ve Španělsku

Představujeme zahraniční nemovitosti z portfolia naší partnerské realitní sítě ve Španělsku. Naleznete zde rodinné domy, luxusní sezónní rezidence, apartmány a vily u moře, historické objekty či romantické usedlosti k prodeji. To vše v oblíbených rekreačních lokalitách.

Náš výběr se zaměřuje především na zahraniční nemovitosti na prodej ve Španělsku. Pokud hledáte zahraniční nemovitost ke koupi, neváhejte se na nás obrátit, a to i v případě, kdy žádná z prezentovaných nabídek nevyhovuje vašim představám.

Benidorm—jedno z nejvíce žádaných míst pro koupi nemovitosti ve Španělsku! Proč tomu tak je?

Benidorm je místo pyšnící se jedinečným charakterem, který ho činí ideálním místem k životu, a to nejen pro české zájemce.

Sluneční ráj – Nachází se na pobřeží Středozemního moře a nabízí fantastické slunečné počasí po většinu roku. Vychutnávat teplé počasí můžete více než 300 slunečných dní ročně. Sezóna plážových radovánek se pak zdá, že nikdy nekončí. Překrásné pláže. Benidorm se může pochlubit nádhernými plážemi s jemným pískem a tyrkysovou vodou. Pláže, jako Playa de Levante a Playa de Poniente, jsou dobře udržované a nabízejí nepřebernou nabídku vodních sportů a aktivit.

Skvělá infrastruktura – město Benidorm je vybaveno moderní infrastrukturou, která je dobře napojena na dopravní sítě a je tak snadno dostupné z letiště v Alicante.

Široká škála služeb a vybavení – naleznete zde obchodní centra a vyhlášené restaurace se skvělým jídlem s místními i mezinárodními…

Dostupné nabídky

V nabídce dále aktuálně najdete

Villas SEAVIEW 5

Exteriér
BENIDORM

5 SENSES HOMES

Exteriér
SIERRA CORTINA, FINESTRAT, ALICANTE, SPAIN

GREEN HORIZON VILLAS

Interiér
FINESTRAT (ALICANTE)