Bytový dům Solné mlýny kompletně pronajat a co bude dál?

Etapa I. nabízí 44 bytů k pronájmu v bloku C. Ty jsou v tuto chvíli pronajaty, pro aktuální nabídku obsazenosti v případě zájmu volejte našim makléřům na pronájmy.

Cílem investora je od začátku dbát na šetrnost a kvalitu novostaveb, která bude svým vzhledem zapadat do právě vznikajícího zeleného prostředí. Dobrou zprávou je, že projekt do budoucna počítá s dalšími dvěma bytovými domy. Bytové domy, které budou vznikat v etapách, se nachází v nově formujícím se areálu vedoucího z ulice U solných mlýnů na rozhraní městských částí Holice a Hodolany.

Myšlenka zeleného bydlení je naplněna zachováním vzrostlých stromů a do budoucna výsadbou nových. Plochy mezi domy budou vyplňovat zelené trávníky. Lokalita je situována na pomezí mizejícího industriálu a rodinného bydlení. Díky skrytým garážím je zelené okolí bytových domů nenarušeno. Tím je zajištěna větší bezpečnost budoucích nájemců a je tak celkově docíleno většího komfortu pro pěší prostředí.

Bytové jednotky ve všech domech jsou svým charakterem nadstandardní. Vzájemné natočení domů zajišťuje v bytech kvalitní světelné podmínky. Všechny byty mají přístup na balkony, které jsou architektonickou dominantou fasády. Parkování je zajištěno v suterénu bytových domů. V přilehlém okolí se tak nenachází velká venkovní parkoviště. Kromě komfortního parkování nabízí garáže parkování pro elektromobily s možností okamžitého nabíjení vašeho elektromobilu. Vytápění zajišťují tepelná čerpadla, která jsou jak ekologicky, tak ekonomicky šetrná. Podlahové topení navíc v létě plní funkci chlazení. Do budoucna pro výrobu elektřiny investor zvažuje možnost vybudování fotovoltaická (sluneční) elektrárny.

O dalších krocích developera vás budeme informovat. Sledujete nás :)