Reference

LÁTALOVÁ M.

Vážený pane Mgr. Mináři,

předem Vás srdečně zdravím!

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Mgr. Zděnku Vaněčkovi za profesionální a upřímný přístup a jednání při prodeji mé nemovitosti! Ještě jednou děkuji! V Novém roce, Vám všem, přeji mnoho pracovních, životních i osobních úspěchů a pevné zdraví!

S pozdravem

Látalová M.

JANA D.

Vážená paní Gottwaldová, ještě jednou děkuji za Váš čas a perfektní provázení po stavbě, včetně zodpovězení všech otázek.

JANA D.

Milé dámy, nedá mi, abych Vám nenapsala svou pozitivní zkušenost.

V pátek se mi ozval pan obkladač, že by byl rád, kdybych se přišla podívat na byt, ať můžeme doladit detaily obkladů, hlavně výběr spárovací hmoty. Byla jsem opravdu mile překvapena a potěšena tímto profesionálním přístupem pána. Na místě jsme mu svou "pochvalu" vyjádřila a teď tedy ještě Vám, abyste věděly, že máte výborné spolupracující týmy.

JAROSLAV P.

Paní Gottwaldová (nebo jen Pavla) má velmi příjemné vystupování, konkrétní a věcné informace k danému tématu. Působí na mne jako člověk se smyslem pro humor, věčně dobrou náladou, ale především jako člověk na svém místě, který má klientovi vždy co nabídnout a práce s ním je vždy na výbornou.

Mezi její největší přednosti považuji vstřícnost, komunikativnost, pracovní nasazení a flexibilitu. To vše na velmi vysoké úrovni.

Mé hodnocení (Pavly) a naší dosavadní spolupráce je veskrze kladné a vždy se těším na další.

KAMILA B.

Dobrý den,

paní Gottwaldová, byt bude na mě.

Chci Vám poděkovat za Váš přístup, jste opravdu úžasný člověk.

Příjemný víkend

MGR. MARIE B., PH.D.

Olomouc
Dobrý den,
předávka proběhla v pořádku. Moc Vám děkujeme za výdrž i nasazení. Povedlo se Vám to, co jiní makléři nezvládli. pokud pro nás najdete nové bydlení, rádi uzavřeme další "obchod"

S poděkováním MB

MUDR. JIŘÍ J.

Olomouc
O realitní kanceláři Metr2 Reality s.r.o. jsem se dozvěděl náhodně při hledání nemovitosti (bytu) ke koupi. RK měla v nabídce nemovitost, která se mi zalíbila - díky velmi pohotovému jednání a flexibilitě makléřky p. Radky Můčkové jsme ještě týž den zorganizovali prohlídku nemovitosti a během několika dnů začali jednat o ceně. P. Můčková měla vždy připravené veškeré informace, podklady a dokumenty, které jsem požadoval, případně je obratem získala od původních majitelů bytu nebo od SVJ. Vzhledem k špatným zkušenostem s realitním trhem v minulosti jsem k výběru nemovitosti a koupi přistupoval velmi opatrně až podezíravě, nicméně p. Můčková mě záhy přesvědčila o solidnosti a spolehlivosti Metr2 Reality. Jednání byla vždy příjemná a rychlá, navíc jsme většinu věcí řešili a komunikovali „na dálku" telefonicky a emailem, takže jsem osobně absolvoval kromě prohlídky jen dvě schůzky – při podpisu kupních a zástavních smluv a při předání bytu. P. Můčková mě průběžně informovala o probíhajících krocích a celou agendu mezi smluvními stranami organizovala a byla zároveň prostředníkem při naší vzájemné komunikaci.

Příjemně mě překvapilo, že poplatky za bankovní úschovu, zpracování smluv, rezervaci nemovitosti, katastrální poplatky i daň z nabytí nemovitosti již byly zahrnuty do celkové ceny nemovitosti, resp. její části - provize RK. Žádné další skryté poplatky nebyly nutné, RK se postarala o právní zpracování smluv, přípravu návrhů na zápisy do KN i daňového přiznání pro FÚ. Po úspěšném zápisu všech smluv do KN a převodu nemovitosti byla p. Můčková přítomna i při předání nemovitosti a předem připravila veškeré předávací protokoly i formuláře k přepisu plateb za energie.

S prací p. Můčkové a RK Metr2 Reality jsem byl velmi spokojen a tuto RK bych rozhodně doporučil. Jejich služby plánuji opět využít i v budoucnu.