Reference

metr2 reality s.r.o. na Firmy.cz

Kamil Rataj

Profesionální přístup a vysoká flexibilita. Jsem maximálně spokojen. Pronájem bytu řešíme opakovaně a při další příležitosti služby rád využiji znovu.

Martin Hájek

Zkušenost s touto realitkou mám velice pozitivní, konkrétně s paní Kateřinou Menclovou, která byla velmi ochotná, vstřícná a snažila se najít vždy řešení.

Pavel Langr

Jak rychlé, pohotové a pozitivní může být hledání bytu, to jsem si neuměl ani představit. Díky přístupu paní Menclové se vše podařilo vcelku snadno. Když se objevila komplikace, hned nabídla jiné řešení. Měl jsem obavy, z realitních kanceláří i složitostí ohledně přebírání bytu, ale s jejími službami to byla hračka.

Jakub Junek

Díky profesionalitě a přátelskému přístupu paní Můčkové byl prodej bytu snazší a příjemnější, než by se dalo čekat. Radostná spolupráce, mohu jen doporučit.

Erik Kunze

Chtěl bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři metr2 za jejich profesionální služby. S touto realitní kanceláří spolupracuji již několik roků a přístup jak realitní kanceláře, tak i jejich makléřů je velmi profesionální a zároveň s přidanou hodnotou lidského přístupu. Pan Maciuch, paní Vlčková a v neposlední řadě paní Kateřina Menclová, s kterými obsazujeme naše bytové jednotky, jsou odborníci na správném místě. Jejich přístupem zprocesují vše od nafocení bytové jednotky, zadání profesionální inzerce, následné prohlídky s potencionálními zájemci až po pomoc s výběrem vhodného nájemníka. Přes metr2 jsme obsadili již několik bytů v centru Olomouce nájemníky, kteří mají dobrou platební morálku, což v dnešní době není samozřejmostí, a nadále prodlužují nájemní smlouvu v našich bytech. Zároveň bych touto cestou chtěl poděkovat naší stávající paní makléřce Kateřině Menclové, která vnáší do prohlídek velmi pozitivní atmosféru a tím posouvá setkání všech zúčastněných ještě o úroveň výš a, samozřejmě, jí děkuji za spolupráci při pronájmu posledních 5 bytových jednotek. Je radost s Vámi spolupracovat a v případě potřeby se na Vás s jistotou opět obrátím. Erik Kunze

Renata Pavelková

Olomouc
Děkuji realitní kanceláři metr2 reality s.r.o., speciálně paní Můčkové a paní Olšar za přístup při prodeji bytů a zárověň s jeho pronájmem. Vše bylo na vysoce profesionální úrovni, rychle, snadno a s velmi milým přístupem. Jednání obou makléřek bylo profesionální a pohodové. Při ostarávání všech záležitostí spojených s prodejem a následně pronájmem, které nebyly zrovna jednoduché, jsme z mého pohledu jednoduše propluli. Ještě jednou velké díky.

Jana Tomová

Olomouc
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Radce Můčkové za zprostředkování prodeje bytu. Měla jsem možnost s paní Radkou spolupracovat již podruhé, jak z pozice prodávající tak kupující a její naprosto profesionální ale zároveň osobní přístup je dnes mezi makléři výjimkou. Vřele spolupráci s ní doporučuji.

Bohdana Kejíková

Olomouc
Dobrý den, ráda bych touto formou poděkovala pani makléřce Kateřine Menclové, se kterou již delší dobu spolupracujeme a která nám pomáhá pochopit svět realit. Její přístup je vždy profesionální, jednání korektní, časově flexibilní a přitom stále lidské a srozumitelné. Je radost se na ni obrátit s jakýmkoliv problémem, vždy ochotně vyposlechne a ochotně pomůže. Těšíme se na další spolupráci.

Luc Šťásková

Olomouc
Vůbec nevím, kde začít, jelikož díky této realitní kanceláři se právě stěhujeme do vysněného bytu. Nikdy jsme nebyli zastánci realitních kanceláří- špatné zkušenosti nás a všech okolo nás. Ale s metr2 reality s.r.o. šlo vše rychle, snadno a s milým přístupem. Jednání našeho makléře (Mgr. Zdeněk Vaněčka) bylo profesionální a pohodové. Byl nápomocný, do ničeho nás netlačil, vše nám vysvětlil a především všechno vyřešil a zařídil tak rychle, že jsme se ani nestihli vzpamatovat z toho, že kupujeme byt. Tímto ještě jednou moc děkujeme pane magistře. V této RK opravdu najdete zcela jiný přístup než jinde (jo, prolezli jsme jich v Olomouci víc...). Všechno bylo prostě super, nemáme absolutně co vytknout. Děkujeme!

Ludmila Kopečná

Chceme poděkovat realitní specialistce paní Menclové za její přístup a služby. Po několika špatných zkušenostech s jinými společnostmi jsme narazili na nabídku, kterou měla na starosti právě paní Menclová. Celá komunikace s ní byla naprosto bezproblémová a profesionální, s časem prohlídky nám vyšla vstříc a během prohlídky se nám pečlivě věnovala, poskytla nám potřebné informace a odpovídala na všechny naše dotazy. I nyní, po podpisu smlouvy, komunikujeme nadále s paní Menclovou a jsme rádi, že nás má na starosti právě ona.

Ondra Kotě

Dobrý den, dlouho jsem hledal bydlení. Po hodně špatných zkušenostech s ostatníma realitkama, jsem dal na poslední šanci Vaši realitní kancelář. První prohlídka s p. Vlčkovou, a hned bylo vše jasné. Ne jen že paní Vlčková, je moc příjemná a lidská, ale taky i vtipná. Moc moc děkuji paní Vlčkové, že mi pomohla najít tak rychle bydlení ze, kterého mám obrovskou radost a jsem za něj neskutečně vděčný!

Denisa Frankova

Přestože se prodej nemovitosti z naší strany nezrealizoval paní Menclová je člověk na správném místě. Dlouho jsme se s takovým milým přístupem v oboru realit nesetkali. Ochota, pozitivní naladění, důvěryhodnost je paní Menclové vlastní. Za naši rodinu mohu metr2 reality s.r.o. s paní Menclovou jenom doporučit. Děkujeme!

Šárka Chlupová a Runa Koblihová

Když jsem před dvěma lety hledala nové bydlení, trvalo to asi půl roku a až šestnáctá nemovitost byla kompromisem mezi mou původní idealistickou představou a méně utěšenou realitou. Mezi více než šestnácti realitními makléři jsme potkala i takové, kteří s prodejci nemovitostí neměli sjednané výhradní právo na prodej, a tak jsem byla po rezervaci nemovitosti a před podpisem hypoteční smlouvy i párkrát podvedena.. Naštěstí jsem měla tu čest potkat opravdového férového makléře, pro kterého je jeho zaměstnání skutečným posláním a pro klienta udělá maximum…

Martin Půček, Dis.

Vážená paní makléřko (Radko Můčková), ještě jednou dobrý den,

píši Vám ze 2 důvodů:

- jednak se chci omluvit, že jsem naléhal a zkoušel předběhnout

- chtěl jsem Vám říci, že jste makléřka, jak má být.

Podíval jsem se na to optikou věrohodnosti a to, že chcete dodržet pořadí zájemců je vlastně úžasné, je to pro mne obrovská reference a svědčí to nejen o Vaší vysoké profesionalitě, ale i morálních vlastnostech. Myslím to vážně. Vy prostě držíte slovo, to je v dnešní době úžasné a pokud budeme kupovat u Vás, budu rád, neb nyní v podstatě již vím, že se na Vás dá spolehnout. ;o) Vlastně musím říci, že tím že jsem se setkal s obchodníkem, který dal před jistotou okamžitého prodeje přednost danému slovu a chce dodržet pořadí zájemců, je pro mne velmi milým překvapením. ;o) Že obchodníci jako Vy, ještě jsou.
Martin Půček, Dis.

Lucie Mitterová

Olomouc
Dobrý den, chtěla by jsem s přítelem velice poděkovat za úžasnou spolupráci s paní Kateřinou Menclovou. Ve všech ohledech nám bylo vyhověno, přístup byl velice příjemný, expresní a profesionální. Při jakémkoliv problému nám paní Menclová byla k dispozici a stále je. Děkujeme!

Magdaléna Krybusová

Obrátila jsem se na RK metr2 reality s.r.o. se žádostí o zprostředkování pronájmu mého bytu. Oceňuji okamžitou reakci, ochotu, vstřícný přístup a empatii realitní makléřky paní Zacpalové. Brzy se jí podařilo zajistit pronájem a pomohla mi i s dalšími organizačními záležitostmi. Děkuji. M. Krybusová

Jiří Jedynak

Naprosto profesionální a férové jednání vynikající komunikace a hlavně žádné klíčky malinkými pismenky ve smlouvě. Mohu jen doporučit.

Pavelkovi

Olomouc
Rádi bychom touto cestou vyjádřili poděkování a uznání za profesionální a lidský přístup, kterého se nám dostalo v rámci služeb RK metr2 reality s.r.o. V době složení zálohy na nemovitost nikdo z nás netušil, že za dveřmi klepe „doba covidová“, která dá slovům „termín“ a „problém“ zcela nový rozměr. Velmi jsme proto ocenili vysokou míru profesionality a empatie, která je konkrétně panu Mgr. Vaněčkovi vlastní. Tato spočívala především ve skvělé komunikaci s námi, po celou dobu realizace obchodu. Nic vás totiž nemůže potěšit a uklidnit víc, než když jste o přicházejících změnách a problémech informován včas a často jde se sdělením, ruku v ruce, i návrh možného řešení. Osobní zkušenost s paní Gottwaldovou a panem Vaněčkem nás ujistila v přesvědčení, že realitní služby, poskytované takovým způsobem, že nelitujete ani koruny za ně vynaložené, mohou být a jsou realitou….. Manželé Pavelkovi.

Mgr. Lubomír Kadlec

Olomouc
Nákup nemovitosti byl zásadním rozhodnutím v našem životě, proto jsme byli velice potěšeni, že jsme se setkali s panem magistrem Zdeňkem Vaněčkou, který je opravdovým specialistou. Sami jsme byli překvapeni, kolik různých úkonů bylo zapotřebí učinit, v klidu zodpovídal mnohé všetečné otázky a vždy byl 100% připravený. Pracoval seriózně a spolehlivě, co víc si přát. Naši příbuzní se nyní taktéž rozhodli pro koupi nemovitost. Kam jsme směřovali jejich kroky, je nasnadě. Mgr. Lubomír Kadlec

Ondra Firla

Hodnotím velmi kladně i přes průtahy za které nemohli (COVID). Velmi vstřícný a až skoro přátelský přístup pana Vaněčky si ceníme nejvíc.

Otto Schneider

Děkuji p.R.Múčkové za bezvadné zprostředkování klienta na pronájem. Rychle, kvalitní výběr, děkuji, s pozdravem

Ing. Zdenek Bujňák

Olomouc 9
Dobrý den, chtěl bych poděkovat realitní makléřce Kateřině Menclové za profesionální přístup při realizaci prodeje moji nemovitosti. Paní Menclová je nejen spolehlivá (což je u pracovníka v realitách předpoklad), ale hlavně oceňuji její slušnost, ochotu a vlídnost, čímž dává obchodování lidský rozměr. Zajistila mi nejen finanční přínos z prodeje, ale i utvrdila v osobním přesvědčení, že i v dnešní uspěchané době žijí a existují slušní lidé. Paní Menclová, ať máte nejen Vy, ale i Vaše kolegyně a kolegové z realitky, co nejvíce spokojených klientů!

LÁTALOVÁ M.

Vážený pane Mgr. Mináři,

předem Vás srdečně zdravím!

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Mgr. Zděnku Vaněčkovi za profesionální a upřímný přístup a jednání při prodeji mé nemovitosti! Ještě jednou děkuji! V Novém roce, Vám všem, přeji mnoho pracovních, životních i osobních úspěchů a pevné zdraví!

S pozdravem

Látalová M.

JANA D.

Vážená paní Gottwaldová, ještě jednou děkuji za Váš čas a perfektní provázení po stavbě, včetně zodpovězení všech otázek.

JANA D.

Milé dámy, nedá mi, abych Vám nenapsala svou pozitivní zkušenost.

V pátek se mi ozval pan obkladač, že by byl rád, kdybych se přišla podívat na byt, ať můžeme doladit detaily obkladů, hlavně výběr spárovací hmoty. Byla jsem opravdu mile překvapena a potěšena tímto profesionálním přístupem pána. Na místě jsme mu svou "pochvalu" vyjádřila a teď tedy ještě Vám, abyste věděly, že máte výborné spolupracující týmy.

JAROSLAV P.

Paní Gottwaldová (nebo jen Pavla) má velmi příjemné vystupování, konkrétní a věcné informace k danému tématu. Působí na mne jako člověk se smyslem pro humor, věčně dobrou náladou, ale především jako člověk na svém místě, který má klientovi vždy co nabídnout a práce s ním je vždy na výbornou.

Mezi její největší přednosti považuji vstřícnost, komunikativnost, pracovní nasazení a flexibilitu. To vše na velmi vysoké úrovni.

Mé hodnocení (Pavly) a naší dosavadní spolupráce je veskrze kladné a vždy se těším na další.

KAMILA B.

Dobrý den,

paní Gottwaldová, byt bude na mě.

Chci Vám poděkovat za Váš přístup, jste opravdu úžasný člověk.

Příjemný víkend

MGR. MARIE B., PH.D.

Olomouc
Dobrý den,
předávka proběhla v pořádku. Moc Vám děkujeme za výdrž i nasazení. Povedlo se Vám to, co jiní makléři nezvládli. pokud pro nás najdete nové bydlení, rádi uzavřeme další "obchod"

S poděkováním MB

MUDR. JIŘÍ J.

Olomouc
O realitní kanceláři metr2 reality s.r.o. jsem se dozvěděl náhodně při hledání nemovitosti (bytu) ke koupi. RK měla v nabídce nemovitost, která se mi zalíbila - díky velmi pohotovému jednání a flexibilitě makléřky p. Radky Můčkové jsme ještě týž den zorganizovali prohlídku nemovitosti a během několika dnů začali jednat o ceně. P. Můčková měla vždy připravené veškeré informace, podklady a dokumenty, které jsem požadoval, případně je obratem získala od původních majitelů bytu nebo od SVJ. Vzhledem k špatným zkušenostem s realitním trhem v minulosti jsem k výběru nemovitosti a koupi přistupoval velmi opatrně až podezíravě, nicméně p. Můčková mě záhy přesvědčila o solidnosti a spolehlivosti metr2 reality. Jednání byla vždy příjemná a rychlá, navíc jsme většinu věcí řešili a komunikovali „na dálku" telefonicky a emailem, takže jsem osobně absolvoval kromě prohlídky jen dvě schůzky – při podpisu kupních a zástavních smluv a při předání bytu. P. Můčková mě průběžně informovala o probíhajících krocích a celou agendu mezi smluvními stranami organizovala a byla zároveň prostředníkem při naší vzájemné komunikaci.Příjemně mě překvapilo, že poplatky za bankovní úschovu, zpracování smluv, rezervaci nemovitosti, katastrální poplatky i daň z nabytí nemovitosti již byly zahrnuty do celkové ceny nemovitosti, resp. její části - provize RK. Žádné další skryté poplatky nebyly nutné, RK se postarala o právní zpracování smluv, přípravu návrhů na zápisy do KN i daňového přiznání pro FÚ. Po úspěšném zápisu všech smluv do KN a převodu nemovitosti byla p. Můčková přítomna i při předání nemovitosti a předem připravila veškeré předávací protokoly i formuláře k přepisu plateb za energie.S prací p. Můčkové a RK metr2 reality s.r.o. jsem byl velmi spokojen a tuto RK bych rozhodně doporučil. Jejich služby plánuji opět využít i v budoucnu.