Naďa Čunderlová

realitní specialista
„Všechny naše sny se mohou stát skutečností, pokud máme odvahu je následovat.“ – Walt Disney
37

Aktuálních zakázek

141

Realizovaných zakázek

22

Let zkušeností

Info

Jmenuji se Naďa Čunderlová a jako realitní makléřka působím na realitním trhu již od roku 2002. V posledních letech se specializuji na prodej developerských projektů. Jako realitní specialista samozřejmě prodávám také rodinné domy, byty i pozemky a bez zaváhání zvládnu prodat Vaši nemovitost, nebo vám zprostředkovat koupi Vašeho nového bydlení. Dokáži kvalifikovaně poradit s určením ceny nemovistosti, ke každému případu se snažím přistupovat individuálně, důsledně a svým klientům se snažím poskytovat služby na maximálně profesionální úrovni. Komplikované případy jsou pro mne výzvou. Důležitý je pro mě spokojený klient, který rád doporučí mé služby v oblasti realit svým známým a rodině. Ve volném čase ráda relaxuji, miluji cestování, moře je pro mne droga. Ráda vařím a zkouším nové recepty, miluju zvířata a přírodu.

Aktuální zakázky

Výběr z realizovaných projektů

Moderní domy v klidné lokalitě
4 dvojdomy a 10 rodinných domů
Prodáno
Rodinné domy Přáslavice

Rodinné domy Přáslavice

Přáslavice
Realitní specialista: Naďa Čunderlová, Martina Olšar
Projekt Přáslavice je soubor deseti řadových domů a čtyř dvojdomů dispozičně řešených jako 5+kk. Domy mají sedlovou střechu, přední fasáda domu je vkusně doplněna o lícové cihly, součástí je také praktická zděná garáž. Za domem se nachází zahrada s brankou a se samostatným přístupem. Obec Přáslavice má skvělou strategickou polohu, leží severovýchodně od města Olomouc. Jedná se o první vesnici ve směru Olomouc - Lipník nad Bečvou. Díky dálnici D35 je metropole Olomouc v ideální dojezdové vzdálenosti, a to necelých 6 minut jízdy osobním vozem.
Moderní bydlení v srdci Moravské brány
14 nových bytů
Prodáno
Byty Nový Lipník

Byty Nový Lipník

Lipník nad Bečvou
Realitní specialista: Naďa Čunderlová
Byty jsou součástí novostavby cihlového bytového domu nacházejícího se v klidné části města Lipníka nad Bečvou. Můžete si vybrat z dispozic 1+kk až 4+kk v různých výměrách - k většině bytů náleží menší terasa a sklep v přízemí domu. Nechybí možnost dokoupení venkovního parkovacího stání. Byt se nachází v bytovém domě s výtahem o patnácti bytových jednotkách. Díky svému umístění a dispozici jsou byty velmi výhodnou investicí.
Vkusně řešené domy v Nemilanech
JIŽ REALIZOVÁNO
Prodáno
Rodinné domy Nemilany

Rodinné domy Nemilany

Olomouc
Realitní specialista: Naďa Čunderlová
Prodej architektonicky vkusně a moderně řešených zděných novostaveb rodinných domů v oblíbené a atraktivní lokalitě Olomouc – Nemilany. Jedná se o dvoupodlažní řadové domy, které jsou dispozičně řešeny variabilně od 3+kk do 6+kk. Domy mají sedlovou střechu, jsou napojeny na obecní vodovod a kanalizaci vytápění je řešeno centrálně plynovým kondenzačním kotlem. Za domy se nachází oplocené zahrady.
Domy na klidném místě ve vilové čtvrti
JIŽ REALIZOVÁNO
Prodáno
Rodinné domy Držovice

Rodinné domy Držovice

Prostějov
Realitní specialista: Naďa Čunderlová
Jedná se o přízemní domy typu bungalov v obci Držovice, v bezprostřední blízkosti Prostějova. Developerský projekt nabízí 7 rodinných domů se zahradou, dispoziční řešení domů je 4+kk. Obec Držovice se nachází v těsné blízkosti okresního města Prostějov a 17 km od krajského města Olomouc. Kolem obce vede rychlostní silnice D 46 (Ostrava-Brno). Místo výstavby se nachází na velmi klidném místě ve vilové čtvrti na okraji obce.

Moje projekty