Nové Pozemky

Bydlení s hradem na dlani
23 úžasných pozemků, domů
Královská louka Bouzov

Královská louka Bouzov

Bouzov
Makléř: Mgr. Zdeněk Vaněčka, Pavla Gottwaldová, DiS.
Jedinečné rezidenční bydlení citlivě zasazené do malebné krajiny posledních výběžků Drahanské vrchoviny nabízí projekt Královská louka Bouzov. Architektura dvaceti tří atypických rodinných vil vychází z tradičního typu starého skandinávského stylu oblíbeného po celé Evropě. Z každého pozemku je krásný a jedinečný výhled na hrad Bouzov. Při výběru parcely se můžete rozhodnout mezi dvěma variantami, zda chcete pozemek s projektem nebo pozemek s projektem a stavbou.
Prosluněné stavební parcely
67 jedinečných pozemků
Pozemky Chomoutov

Pozemky Chomoutov

Chomoutov
Makléř: Mgr. Zdeněk Vaněčka, Pavla Gottwaldová, DiS.
POZEMKY CHOMOUTOV jsou v mnoha ohledech výjimečné stavební parcely. Ucelené, kompletně připravené území nabízí celkem 67 parcel rozmanitých velikostí, a to od 323 m2 po velkorysých 1 652 m2. Investor projektu zajistil kompletní zasíťování včetně plynové přípojky, vybudoval příjezdové komunikace, uličního osvětlení a vjezdů k jednotlivým pozemkům. Bydlení městského typu s výbornou dostupností do centra města, veškerou občanskou vybaveností, přírodou na dosah, jistě osloví i Vás.
Stavební pozemky v srdci Moravy
26 pozemků na klidném místě
Pozemky Brodek u Prostějova

Pozemky Brodek u Prostějova

Brodek u Prostějova
Makléř: Pavla Gottwaldová, DiS.
Jedná se o zasíťované pozemky se stavebním povolením a s projektem pro výstavbu moderních řadových domů dvou různých typů s dispozicemi 4+1 a 5+kk s prvky moderní architektury situované v mírném svahu. Kaskádové uspořádání pozemků je bydlení méně tradičního typu a nabízí pěkný výhled do kraje. Jedná se o bydlení v klidném prostředí blízko k přírodě a s vynikající dostupností do okolních měst.