Mgr. Zdeněk Vaněčka
Hlavní realitní specialista
Mgr. Zdeněk Vaněčka
Pavla Gottwaldová, DiS.

Pozemky Chomoutov

POZEMKY CHOMOUTOV jsou v mnoha ohledech výjimečné stavební parcely. Ucelené, kompletně připravené území nabízí celkem 67 parcel rozmanitých velikostí, a to od 323 m2 po velkorysých 1 652 m2. Investor projektu zajistil kompletní zasíťování včetně plynové přípojky, vybudoval příjezdové komunikace, uličního osvětlení a vjezdů k jednotlivým pozemkům. Bydlení městského typu s výbornou dostupností do centra města, veškerou občanskou vybaveností, přírodou na dosah, jistě osloví i Vás.

POZEMKY CHOMOUTOV je v mnoha ohledech výjimečným projektem prodeje stavebních pozemků. Ucelené, kompletně připravené území nabízí celkem 67 parcel rozmanitých velikostí, a to od 323 m2 po velkorysých 1 652 m2.

Kompletní zasíťování včetně plynové přípojky umožní vlastníkům nemovitostí svobodnou volbu systému energetického provozu jejich nové domácnosti.

Všechny parcely s přístupem životodárného slunce. Investor projektu zajišťuje vybudování příjezdové komunikace, uličního osvětlení a vjezdů k jednotlivým pozemkům.

V areálu bude připraveno také dětské hřiště, což ocení zejména rodiny s malými dětmi. Příjemné prostředí pak podpoří výsadba stromů v ulicích.

Bydlení městského typu s výbornou dostupností do centra města, veškerou občanskou vybaveností, přírodou na dosah, jistě osloví i vás.

Buďte mezi prvními a vyberte si!

 

CHOMOUTOV A OKOLÍ

 

Původní vesnička v ohybu řeky Moravy s názvem Chomoutov, o jejíž historii najdeme první zmínky z listin pocházejících z 11. století, kdy byla majetkem kláštera Hradisko, se po staletí trvajících proměnách napevno spojila s historií hanácké metropole Olomouce, když se v r. 1974 stala její součástí a byla přisloučena jakožto její nejsevernější městská část.

Aktuálně zde působí a má sídlo řada podnikatelských subjektů, jsou zde hojně zastoupeny činné zájmové kroužky (keramika, yoga, cvičení pro nejmenší atd.) a veřejně prospěšné spolky jako např. Sbor dobrovolných hasičů, TJ Sokol, Klub seniorů, Ochotnický kulturní spolek a zejména v r. 2018 vzniknuvší aktivní skupina lidí pod názvem Los Vesinos z.s., jehož hlavním záměrem a zájmem je vybudovat otevřenou a přátelskou komunitu místních obyvatel a podílet se na pozvednutí veřejného života, kultury a dobrého místa pro život.

Z místních zajímavostí je důležité zmínit např. „domácký“ pivovar Chomout s tradiční řemeslnou výrobou vaření piva, památný strom přibližného stáří 400 let Hromův dub, který byl v r. 2010 vyhlášen Stromem roku nebo Chomoutovské jezero vzniknuvší v důsledku intenzivní těžby písku v pol. 20. století a rozkládající se na ploše cca 60 ha.

V těsném okolí pak nalezneme oblíbené a hojně navštěvované přírodní koupaliště Poděbrady, jež je stejně jako Chomoutov a Chomoutovské jezero součástí velmi rozsáhlého území CHKO Litovelské Pomoraví, k prozkoumání jehož krás nás navede místní cyklostezka.

 

PROČ ZVOLIT NOVÝ ŽIVOT
V CHOMOUTOVĚ?

 
  • BYDLENÍ V MĚSTSKÉ ČÁSTI OLOMOUCE
  • CENTRUM METROPOLE NA DOSAH
  • DOSTUPNOST MHD
  • VŠECHNY PARCELY PROSLUNĚNÉ
  • PŘÍJEZDOVÁ CESTA, VJEZDY K PARCELÁM V CENĚ
  • KOMPLETNÍ INFRASTRUKTURA V CENĚ
  • VÝSADBA ULIČNÍCH STROMŮ V CENĚ
  • DĚTSKÉ HŘIŠTĚ V CENĚ
  • BIOKORIDOR A CYKLOSTEZKA V TĚSNÉ BLÍZKOSTIPřejít na web projektu

Umístění projektu