Mgr. Zdeněk Vaněčka

Hlavní realitní specialista
Sen, který se nepokusíš realizovat, je jako dopis, který nikdy neotevřeš!
12

Aktuálních zakázek

644

Realizovaných zakázek

21

Let zkušeností

3

Ohlasy klientů

Info

Narodil jsem se v Olomouci, ve městě, které je mojí srdeční záležitostí a prožil jsem zde celý svůj dosavadní život. Mám zde převážnou část své rodiny, spoustu známých, kamarádů a nejbližších přátel, kteří mě s tímto místem spojili už napořád.

Od mala byl mou velkou vášní sport (jsem prý hodně soutěživý :) ) a ač to může znít jako klišé, dal mi hodně cenných věcí do života. Mimo vůli stále znovu začínat a zdolávat nové výzvy, tak zejména smysl pro férové jednání, pocit umět vychutnat si úspěch, ale umět se otřepat i z neúspěchu.

Jelikož nejsem zrovna samotářský typ člověka, baví mě i přes stále se obecně zhoršující společenské vztahy, práce s lidmi. Díky studiu různých oborů jsem měl možnost pracovat ve zdravotnictví, školství, až jsem v r. 2003 zakotvil ve světě realit, ve kterém působím, jak stále doufám, s nepokřiveným charakterem a názory dodnes.

Rád vzpomínám na svou učitelskou éru a práci s dětmi i proto jsou nejdůležitější součástí mého života moji dva úžasní synové, ze kterých doufám vyrostou lidé, kteří se budou moci vždy každému podívat s čistým svědomím zpříma do očí! To je i pro mě hlavní zásadou v mém povolání, kterou lidé s podobným životním směrem vždy ocení a pro mě pak má práce smysl.

Volný čas si neumím představit bez sportovního vyžití, mám rád prakticky veškeré kolektivní hry (fotbal, florbal, hokej ..), ale také tenis a lyžování. S přibývajícím věkem mě stále víc nabíjí a přináší relax pobyty v našich horách, a to nejvíce pokud jsem se svými dětmi.

Ohlasy klientů

Mgr. Lubomír Kadlec

Olomouc

Nákup nemovitosti byl zásadním rozhodnutím v našem životě, proto jsme byli velice potěšeni, že jsme se setkali s panem magistrem Zdeňkem Vaněčkou, který je opravdovým specialistou. Sami jsme byli překvapeni, kolik různých úkonů bylo zapotřebí učinit, v klidu zodpovídal mnohé všetečné otázky a vždy byl 100% připravený. Pracoval seriózně a spolehlivě, co víc si přát. Naši příbuzní se nyní taktéž rozhodli pro koupi nemovitost. Kam jsme směřovali jejich kroky, je nasnadě. Mgr. Lubomír Kadlec

Pavelkovi

Olomouc

Rádi bychom touto cestou vyjádřili poděkování a uznání za profesionální a lidský přístup, kterého se nám dostalo v rámci služeb RK metr2 reality. V době složení zálohy na nemovitost nikdo z nás netušil, že za dveřmi klepe „doba covidová“, která dá slovům „termín“ a „problém“ zcela nový rozměr. Velmi jsme proto ocenili vysokou míru profesionality a empatie, která je konkrétně panu Mgr. Vaněčkovi vlastní. Tato spočívala především ve skvělé komunikaci s námi, po celou dobu realizace obchodu. Nic vás totiž nemůže potěšit a uklidnit víc, než když jste o přicházejících změnách a problémech informován včas a často jde se sdělením, ruku v ruce, i návrh možného řešení. Osobní zkušenost s paní Gottwaldovou a panem Vaněčkem nás ujistila v přesvědčení, že realitní služby, poskytované takovým způsobem, že nelitujete ani koruny za ně vynaložené, mohou být a jsou realitou….. Manželé Pavelkovi.

Ondra Firla

Hodnotím velmi kladně i přes průtahy za které nemohli (COVID). Velmi vstřícný a až skoro přátelský přístup pana Vaněčky si ceníme nejvíc.

Moje projekty