Mgr. Zdeněk Vaněčka

Hlavní realitní specialista
Sen, který se nepokusíš realizovat, je jako dopis, který nikdy neotevřeš!
5

Aktuálních zakázek

648

Realizovaných zakázek

23

Let zkušeností

4

Ohlasy klientů

Info

Narodil jsem se v Olomouci, ve městě, které je mojí srdeční záležitostí a prožil jsem zde celý svůj dosavadní život. Mám zde převážnou část své rodiny, spoustu známých, kamarádů a nejbližších přátel, kteří mě s tímto místem spojili už napořád.

Od mala byl mou velkou vášní sport (jsem prý hodně soutěživý :) ) a ač to může znít jako klišé, dal mi hodně cenných věcí do života. Mimo vůli stále znovu začínat a zdolávat nové výzvy, tak zejména smysl pro férové jednání, pocit umět vychutnat si úspěch, ale umět se otřepat i z neúspěchu.

Jelikož nejsem zrovna samotářský typ člověka, baví mě i přes stále se obecně zhoršující společenské vztahy, práce s lidmi. Díky studiu různých oborů jsem měl možnost pracovat ve zdravotnictví, školství, až jsem v r. 2003 zakotvil ve světě realit, ve kterém působím, jak stále doufám, s nepokřiveným charakterem a názory dodnes.

Rád vzpomínám na svou učitelskou éru a práci s dětmi i proto jsou nejdůležitější součástí mého života moji dva úžasní synové, ze kterých doufám vyrostou lidé, kteří se budou moci vždy každému podívat s čistým svědomím zpříma do očí! To je i pro mě hlavní zásadou v mém povolání, kterou lidé s podobným životním směrem vždy ocení a pro mě pak má práce smysl.

Volný čas si neumím představit bez sportovního vyžití, mám rád prakticky veškeré kolektivní hry (fotbal, florbal, hokej ..), ale také tenis a lyžování. S přibývajícím věkem mě stále víc nabíjí a přináší relax pobyty v našich horách, a to nejvíce pokud jsem se svými dětmi.

Výběr z realizovaných projektů

Prosluněné stavební parcely
67 jedinečných pozemků
Prodáno
Pozemky Chomoutov

Pozemky Chomoutov

Chomoutov
Realitní specialista: Mgr. Zdeněk Vaněčka, Pavla Gottwaldová, DiS.
POZEMKY CHOMOUTOV jsou v mnoha ohledech výjimečné stavební parcely. Ucelené, kompletně připravené území nabízí celkem 67 parcel rozmanitých velikostí, a to od 323 m2 po velkorysých 1 652 m2. Investor projektu zajistil kompletní zasíťování včetně plynové přípojky, vybudoval příjezdové komunikace, uličního osvětlení a vjezdů k jednotlivým pozemkům. Bydlení městského typu s výbornou dostupností do centra města, veškerou občanskou vybaveností, přírodou na dosah, jistě osloví i Vás.
Bydlení s hradem na dlani
23 STAVEBNÍCH POZEMKŮ K OKAMŽITÉ VÝSTAVBĚ
Prodáno
Královská louka Bouzov

Královská louka Bouzov

Bouzov
Realitní specialista: Mgr. Zdeněk Vaněčka, Pavla Gottwaldová, DiS.
Pozemky s projektem k okamžité výstavbě se nacházejí v poklidné lokalitě u chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví, jejíž předností je čerstvý vzduch, nedotčená okolní příroda a mnoho přírodních i kulturních zajímavostí. Z pozemků jsou krásné výhledy do okolní krajiny, které dominuje pohádkový hrad Bouzov. Pozemky vhodné pro rezidenční bydlení nebo rekreaci. Jde o kompletně připravené území pro okamžitou výstavbu. Při koupi pozemku získáváte projektovou dokumentaci včetně stavebního povolení.
Nová rezidence u Wolkerových Sad
74 NOVÝCH BYTŮ
Prodáno
Rezidence Zábřeh

Rezidence Zábřeh

Zábřeh
Realitní specialista: Mgr. Zdeněk Vaněčka, Pavla Gottwaldová, DiS.
Moderní bytový objekt třípodlažní budovy ve tvaru písmene „E“ s celkem 74 byty je výjimečný svým umístěním v těsné blízkosti Wolkerových Sadů, v malebné části města u rybníka Oborník a ramene řeky Moravská Sázava a zároveň nedaleko samotného centra města. Jde o třípodlažní budovu s celkem 74 byty. Projekt disponuje byty od nejmenších 1+kk až po byty 3+kk.
Bydlení v srdci Hanáckých Benátek
JIŽ REALIZOVÁNO
Prodáno
DEVELOPERSKÝ PROJEKT LITONA

DEVELOPERSKÝ PROJEKT LITONA

Litovel
Realitní specialista: Mgr. Zdeněk Vaněčka, Pavla Gottwaldová, DiS.
Bytový dům Litona se nachází na místě bývalého závodu Litona na Kysucké ulici v Litovli. Rezidenční bydlení je navrženo pro všechny, kteří chtějí žít v blízkosti městského centra a zároveň hledají soukromí v klidné části Litovle. Celý objekt nabízí celkem 15 bytových jednotek se společnou zahradou a dvorem, krytým parkovacím stáním a velkými přízemními sklepy.
Bytový dům v Olomouci s jedinečnou atmosférou bydlení
JIŽ REALIZOVÁNO
Prodáno
BYTOVÝ DŮM BALCÁRKOVA

BYTOVÝ DŮM BALCÁRKOVA

Olomouc
Realitní specialista: Mgr. Zdeněk Vaněčka
Jedinečný developerský projekt výstavby bytového domu v Olomouci na ulici Balcárkova nabízí majitelům 13 bytových jednotek o dispozici 2+kk až 4+kk s vlastní zahradou a garáží. Bytový dům s jedinečnou atmosférou se nachází na konci klidné slepé ulice, v pohodlném dosahu kompletní městské infrastruktury a nákupního střediska.
K okamžitému nastěhování
Rezidenční bydlení
Prodáno
Královská louka Bouzov – Rodinný dům

Královská louka Bouzov – Rodinný dům

Bouzov
Realitní specialista: Mgr. Zdeněk Vaněčka, Pavla Gottwaldová, DiS.
V rámci výjimečného developerského projektu KRÁLOVSKÁ LOUKA BOUZOV vám nyní nabízíme ke koupi vzorový dům umístěný na jednom z nejlépe situovaných pozemků v území, s pracovním označením SO23 o výměře 1.293 m2. Dům typu „M“ (middle-size) skýtá jedinečný, romantický výhled na majestátní dominantu této lokality, kterou je pohádkový hrad Bouzov.
Stavební pozemky v srdci Moravy
26 pozemků na klidném místě
Prodáno
Pozemky Brodek u Prostějova

Pozemky Brodek u Prostějova

Brodek u Prostějova
Realitní specialista: Pavla Gottwaldová, DiS., Mgr. Zdeněk Vaněčka
Jedná se o zasíťované pozemky se stavebním povolením a s projektem pro výstavbu moderních řadových domů dvou různých typů s dispozicemi 4+1 a 5+kk s prvky moderní architektury situované v mírném svahu. Kaskádové uspořádání pozemků je bydlení méně tradičního typu a nabízí pěkný výhled do kraje. Jedná se o bydlení v klidném prostředí blízko k přírodě a s vynikající dostupností do okolních měst.

Ohlasy klientů

Mgr. Lubomír Kadlec

Olomouc

Nákup nemovitosti byl zásadním rozhodnutím v našem životě, proto jsme byli velice potěšeni, že jsme se setkali s panem magistrem Zdeňkem Vaněčkou, který je opravdovým specialistou. Sami jsme byli překvapeni, kolik různých úkonů bylo zapotřebí učinit, v klidu zodpovídal mnohé všetečné otázky a vždy byl 100% připravený. Pracoval seriózně a spolehlivě, co víc si přát. Naši příbuzní se nyní taktéž rozhodli pro koupi nemovitost. Kam jsme směřovali jejich kroky, je nasnadě. Mgr. Lubomír Kadlec

Pavelkovi

Olomouc

Rádi bychom touto cestou vyjádřili poděkování a uznání za profesionální a lidský přístup, kterého se nám dostalo v rámci služeb RK metr2 reality s.r.o. V době složení zálohy na nemovitost nikdo z nás netušil, že za dveřmi klepe „doba covidová“, která dá slovům „termín“ a „problém“ zcela nový rozměr. Velmi jsme proto ocenili vysokou míru profesionality a empatie, která je konkrétně panu Mgr. Vaněčkovi vlastní. Tato spočívala především ve skvělé komunikaci s námi, po celou dobu realizace obchodu. Nic vás totiž nemůže potěšit a uklidnit víc, než když jste o přicházejících změnách a problémech informován včas a často jde se sdělením, ruku v ruce, i návrh možného řešení. Osobní zkušenost s paní Gottwaldovou a panem Vaněčkem nás ujistila v přesvědčení, že realitní služby, poskytované takovým způsobem, že nelitujete ani koruny za ně vynaložené, mohou být a jsou realitou….. Manželé Pavelkovi.

Ondra Firla

Hodnotím velmi kladně i přes průtahy za které nemohli (COVID). Velmi vstřícný a až skoro přátelský přístup pana Vaněčky si ceníme nejvíc.

Luc Šťásková

Olomouc

Vůbec nevím, kde začít, jelikož díky této realitní kanceláři se právě stěhujeme do vysněného bytu. Nikdy jsme nebyli zastánci realitních kanceláří- špatné zkušenosti nás a všech okolo nás. Ale s metr2 reality s.r.o. šlo vše rychle, snadno a s milým přístupem. Jednání našeho makléře (Mgr. Zdeněk Vaněčka) bylo profesionální a pohodové. Byl nápomocný, do ničeho nás netlačil, vše nám vysvětlil a především všechno vyřešil a zařídil tak rychle, že jsme se ani nestihli vzpamatovat z toho, že kupujeme byt. Tímto ještě jednou moc děkujeme pane magistře. V této RK opravdu najdete zcela jiný přístup než jinde (jo, prolezli jsme jich v Olomouci víc...). Všechno bylo prostě super, nemáme absolutně co vytknout. Děkujeme!

Moje projekty