Mgr. Zdeněk Vaněčka

Hlavní realitní specialista
Sen, který se nepokusíš realizovat, je jako dopis, který nikdy neotevřeš!
6

Aktuálních zakázek

643

Realizovaných zakázek

19

Let zkušeností

Info

Narodil jsem se v Olomouci, ve městě, které je mojí srdeční záležitostí a prožil jsem zde celý svůj dosavadní život. Mám zde převážnou část své rodiny, spoustu známých, kamarádů a nejbližších přátel, kteří mě s tímto místem spojili už napořád.

Od mala byl mou velkou vášní sport (jsem prý hodně soutěživý :) ) a ač to může znít jako klišé, dal mi hodně cenných věcí do života. Mimo vůli stále znovu začínat a zdolávat nové výzvy, tak zejména smysl pro férové jednání, pocit umět vychutnat si úspěch, ale umět se otřepat i z neúspěchu.

Jelikož nejsem zrovna samotářský typ člověka, baví mě i přes stále se obecně zhoršující společenské vztahy, práce s lidmi. Díky studiu různých oborů jsem měl možnost pracovat ve zdravotnictví, školství, až jsem v r. 2003 zakotvil ve světě realit, ve kterém působím, jak stále doufám, s nepokřiveným charakterem a názory dodnes.

Rád vzpomínám na svou učitelskou éru a práci s dětmi i proto jsou nejdůležitější součástí mého života moji dva úžasní synové, ze kterých doufám vyrostou lidé, kteří se budou moci vždy každému podívat s čistým svědomím zpříma do očí! To je i pro mě hlavní zásadou v mém povolání, kterou lidé s podobným životním směrem vždy ocení a pro mě pak má práce smysl.

Volný čas si neumím představit bez sportovního vyžití, mám rád prakticky veškeré kolektivní hry (fotbal, florbal, hokej ..), ale také tenis a lyžování. S přibývajícím věkem mě stále víc nabíjí a přináší relax pobyty v našich horách, a to nejvíce pokud jsem se svými dětmi.

Moje projekty