Mgr. Zdeněk Vaněčka
Hlavní realitní specialista
Mgr. Zdeněk Vaněčka
Pavla Gottwaldová, DiS.

DEVELOPERSKÝ PROJEKT LITONA

Bytový dům Litona se nachází na místě bývalého závodu Litona na Kysucké ulici v Litovli. Rezidenční bydlení je navrženo pro všechny, kteří chtějí žít v blízkosti městského centra a zároveň hledají soukromí v klidné části Litovle. Celý objekt nabízí celkem 15 bytových jednotek se společnou zahradou a dvorem, krytým parkovacím stáním a velkými přízemními sklepy.

Bytový dům LITONA Litovel je výjimečný nejen svojí polohou, velikostí, ale také provedením. Nachází se na místě bývalého závodu Litona na Kysucké ulici. Celkem se nabízí 15 bytových jednotek s dispozicí 1+1 až 4+1. Celý objekt je koncipován jako rezidenční bydlení v uzavřeném areálu se společnou zahradou a dvorem, krytým parkovacím stáním pro 15 vozů a nadstandardně velkými přízemními sklepy.

Bytový objekt vznikl spojením dvou vzájemně nepropojených budov umístěných v samém centru města Litovle u řeky Moravy, v těsné blízkosti Svatojánského mostu - třetího nejstaršího kamenného mostu v ČR. Přední dvoupodlažní budova (Budova A) se skládá ze 4 bytových jednotek, zadní třípodlažní budova (Budova B) pak z 11 bytů s lodžiemi či terasami, většina také se šatnou, všechny pak s vlastním kotlem a s podlahovým vytápěním.

V uzavřeném dvoře bude umístěno 15 krytých parkovacích stání a prostorné sklepy. Vjezd do areálu bude zabezpečen bránou na dálkové ovládání, vstup brankou pro pěší, zahrada bude rovněž oplocená, čímž bude zajištěno dostatečné soukromí všech vlastníků.

Mimořádné je především umístění novostavby bytového domu takřka v centru města Litovle, přesto v klidné části, se vzdáleností zhruba 100 metrů od nákupního střediska, 200m od zdravotního střediska, 500 m od nám. Př. Otakara s radniční věží o výšce 72 m –jednou z dominant města, 600 m vlaková stranice Litovel – město i autobusové nádraží, ve velmi dobré dostupnosti školka, škola, gymnázium, městský úřad, městská knihovna, lékárna, park či dětské hřiště.

Stavbu provádí místní renomovaná Stavební firma Vymětal s. r. o.. Výstavba byla zahájena koncem roku 2014, předpokládaný termín dokončení je stanoven na začátek roku 2017.

Konzultantem projektu a zároveň výhradním prodejcem je společnost metr2 reality s.r.o. se sídlem na Litovelské ul. č. 1240/2C (SILO TOWER).
Přejít na web projektu

Umístění projektu