Mgr. Zdeněk Vaněčka
Hlavní realitní specialista
Mgr. Zdeněk Vaněčka
Pavla Gottwaldová, DiS.

Rezidence Zábřeh

Moderní bytový objekt třípodlažní budovy ve tvaru písmene „E“ s celkem 74 byty je výjimečný svým umístěním v těsné blízkosti Wolkerových Sadů, v malebné části města u rybníka Oborník a ramene řeky Moravská Sázava a zároveň nedaleko samotného centra města. Jde o třípodlažní budovu s celkem 74 byty. Projekt disponuje byty od nejmenších 1+kk až po byty 3+kk.
  • Bydlení v malebném městě, jehož největší předností je nádherná příroda
  • Bydlení ve městě s bohatou historií
  • Bydlení v rodišti mnoha významných osobností

Moderní bytový objekt ve tvaru písmene „E“ je výjimečný svým umístěním v těsné blízkosti Wolkerových Sadů, v malebné části města Zábřeh u rybníka Oborník a ramene řeky Moravská Sázava. Jde o třípodlažní budovu s celkem 74 byty situovanou nedaleko samotného centra města.

V rámci projektu vzniknou nové moderně a účelně řešené byty určené k prodeji do osobního vlastnictví. Díky své vnitřní rozmanitosti nabídne stavba výběr bytů všem věkovým kategoriím od singles, přes mladé páry, rodiny s dětmi až po seniory. Projekt disponuje standardně byty od nejmenších 1+kk až po byty 3+kk. Nicméně sloučením dvou sousedních bytů jsme schopni uspokojit i zájemce o větší bytové jednotky.

Každá bytová jednotka bude mít individuální elektrické vytápění včetně komfortního podlahového. Převážná většina bytů disponuje terasou a ke každé jednotce bude náležet praktická komora na stejném patře. V suterénu domu pak bude společná kolárna. Přestože je objekt koncipován jako třípodlažní, bude vybaven moderním výtahem, což jistě přispěje ke zvýšení standardu bydlení. Projekt počítá také s dostatečnou parkovací plochou pro 74 vozů. Pořízení venkovního stání nebude podmínkou při koupi bytové jednotky.

Projekt Rezidence Zábřeh je unikátní také v tom, že za ním stojí silný investor, který celou stavbu financuje z vlastních zdrojů a nebude čerpat pro realizaci bankovní úvěr.

Investorem výstavby je firma NEORENT, a.s. Stavbu provádí renomovaná Stavební firma Vymětal s.r.o. Předpokládaný termín dokončení stavby JARO 2019.

Konzultantem projektu a zároveň výhradním prodejcem je společnost metr2 reality s.r.o. se sídlem na Litovelské ul. č. 1340/2C v Olomouci, budova SILO Tower.
Přejít na web projektu

Umístění projektu