Rodinné domy Držovice

Jedná se o přízemní domy typu bungalov v obci Držovice, v bezprostřední blízkosti Prostějova. Developerský projekt nabízí 7 rodinných domů se zahradou, dispoziční řešení domů je 4+kk. Obec Držovice se nachází v těsné blízkosti okresního města Prostějov a 17 km od krajského města Olomouc. Kolem obce vede rychlostní silnice D 46 (Ostrava-Brno). Místo výstavby se nachází na velmi klidném místě ve vilové čtvrti na okraji obce.

PRODÁNO (připravujeme pro vás další podobný projekt výstavby domů)

Nabízíme k prodeji přízemní RD v obci Držovice, v bezprostřední blízkosti Prostějova. Jedná se o developerský projekt sedmi rodinných domů se zahradou, ve velmi zajímavé lokalitě s velmi dobrou dopravní dostupností do Prostějova i Olomouce.

Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji 7 architektonicky a moderně řešených zděných novostaveb rodinných domů v obci Držovice, v bezprostřední blízkosti města Prostějov a s velmi dobrou dostupností do Olomouce (cca 12 minut autem). Jedná se o přízemní domy typu bungalov s užitnou plochou od 94,95 m2 a pozemkem k domu s výměrou od 348 m2 do 608 m2. Dispozičně jsou domy řešeny jako 4+kk. Domy mají sedlovou střechu, střešní krytina - pálená taška, jsou napojeny na obecní vodovod, elektřinu 220/380V. Kanalizace se bude budovat současně s výstavbou domů. Vytápění je řešeno podlahovým elektrickým vytápěním s šesti okruhy s vlastním termostatem. Součástí standardního vybavení jsou podlahové krytiny, interiérové dveře vč. obložkových zárubní a vybavení koupelny a WC (obklady, dlažba, sanita). V ceně domů není zahrnuta kuchyňská linka se spotřebiči. Za domy se nachází oplocené zahrady pro relaxaci a odpočinek s výměrami 348 m2 až 608 m2. Domy se nacházejí ve velmi zajímavé a klidné lokalitě s vynikající dopravní dostupností včetně městské hromadné dopravy, s velmi dobrou dostupností na dálnici. V blízkosti se nachází nákupní centrum. Cena domu je uvedena vč. pozemku i standardního vybavení. Jelikož se jedná o novostavbu, klient hradí daň z nabytí pouze z pozemku, dům je osvobozen. Bližší informace Vám rádi poskytneme v RK.

Obec Držovice se nachází v těsné blizkosti okresního města Prostějov a 17 km od krajského města Olomouc. Kolem obce vede rychlostní silnice D 46 ( Ostrava - Brno ). Místo výstavby se nachází na velmi klidném místě ve vilové čtvrti na okraji obce.
Umístění projektu