Rodinné domy Nemilany

Prodej architektonicky vkusně a moderně řešených zděných novostaveb rodinných domů v oblíbené a atraktivní lokalitě Olomouc – Nemilany. Jedná se o dvoupodlažní řadové domy, které jsou dispozičně řešeny variabilně od 3+kk do 6+kk. Domy mají sedlovou střechu, jsou napojeny na obecní vodovod a kanalizaci vytápění je řešeno centrálně plynovým kondenzačním kotlem. Za domy se nachází oplocené zahrady.

Prodej architektonicky vkusně a moderně řešených zděných novostaveb rodinných domů v oblíbené a atraktivní lokalitě  Olomouc – Nemilany – ulice Za zahradami.

Jedná se o dvoupodlažní řadové domy s výměrou podlahové plochy od 93 do 130 m2. Každý dům má buď zastřešené stání pro automobil, vjezd či zděnou garáž. Dispozičně jsou domy řešeny variabilně – od 3+kk do 6+kk. Možnost úprav dle přání klietnů. Domy mají sedlovou střechu, jsou napojeny na obecní vodovod a kanalizaci, 220/380V, vytápění je řešeno centrálně plynovým kondenzačním kotlem. Za domy se nachází oplocené zahrady pro relaxaci a odpočinek s výměrami 172 m2 až 390 m2.

Rodinné domy se nacházejí ve velmi zajímavé a klidné lokalitě poblíž širšího centra města v bezprostřední blízkosti

  • dětského hřiště
  • sportovního centra
  • s vynikající dopravní dostupností včetně městské hromadné dopravy
  • mateřská a základní škola v místě
  • v blízkosti velká nákupní centra

Velmi příjemné a zdravé bydlení s minimálními měsíčními náklady za pořizovací cenu rovnající se ceně bytu ve srovnatelné výměře v Olomouci.
Přejít na web projektu

Umístění projektu