Lukáš Kouřil

PROJEKTOVÝ MANAŽER
Chovej se k lidem tak, jak chceš aby se chovali k Tobě.
11

Aktuálních zakázek

16

Realizovaných zakázek

Info

Narodil jsem se v Olomouci, bydlím v Olomouci, a nevím co by mě zlákalo Olomouc opustit. Jsem čerstvě podruhé ženatý, mám tím pádem už 3 děti a snažím se užít si každou minutu života. Rád sportuji (běhám jen tak nebo za každým balonem :), jezdím na kole, lyžuji. Hraji rád společenské hry a čtu, kdykoliv mám chvilku pro sebe.

Skoro celý pracovní život pomáhám lidem bydlet lépe, posledních 18 let jsem pracoval ve společnosti Whirlpool – zařizoval byty a domy domácími pomocníky a od roku 2019 společně v metr2 reality pomáháme lidem koupit a prodat pozemky, domy, byty...

Výběr z realizovaných projektů

SOUKROMÍ BEZ KOMPROMISŮ
MODERNÍ BYDLENÍ V ŘADOVÝCH DOMECH
Prodáno
Jižní stráně Olomouc

Jižní stráně Olomouc

Tabulový vrch
Realitní specialista: Lukáš Kouřil, Ing. Michal Richtr
Představujeme developerský projekt řadových rodinných domů ve výjimečné lokalitě na Tabulovém vrchu. Stavební parcela je umístěna v jižním svahu, což má příznivý vliv na oslunění objektů a zároveň předurčuje architekturu jednotlivých domů a zahrad. Netradiční moderní architektura je zasazena do svahu tak, že je prostor mezi domem a okolním prostředím plně využit a zároveň poskytuje klid a soukromí. V nabídce dva typy rodinných domů, devět řadových domů, do centra města pouhé 3 km, plocha pozemků od pěkných 323 m2. Lokalita je dopravně napojena na veškeré služby a je v dobré dostupnosti centra města. V okolí se nachází otevřená krajina s možností aktivního odpočinku a zároveň kultivované prostory veřejných prostranství. Developer vytváří místo, kde i Vy můžete najít svůj bezpečný domov.
Bungalovy o dispozici 4+kk s garáží
2.ETAPA V PRODEJI!
Prodáno
Rodinné domy a bungalovy Chomoutov - 2. etapa

Rodinné domy a bungalovy Chomoutov - 2. etapa

Olomouc
Realitní specialista: Martina Olšar, Lukáš Kouřil
Jedná se o projekt rodinných domů s atraktivní neotřelou architekturou. Domy jsou situovány v přední části Chomoutova a nabízí prvotřídní bydlení. Soubor je tvořen 7 nízkoenergetickými rodinnými domy, ideálně orientovanými na východ/západ. Tři základní charakteristické znaky tohoto projektu jsou: LUKRATIVNÍ LOKALITA, MODERNÍ POJETÍ STAVBY, PŘÍRODA NA DOSAH. Tři typy odlišných rodinných řadových domů. Dva koncové řadové domy jsou typu bungalov s rovnou střechou, tři domy budou řadové dvoupodlažní domy se sedlovou střechou a zbývající dva domy budou řadové domy typu bungalov se sedlovou střechou.

Moje projekty