Radka Můčková

realitní specialista
Žít a nechat žít. Hluboká úcta a respekt ke všemu živému je pro mě hodnotou, kterou se snažím předávat svým dětem.
14

Aktuálních zakázek

445

Realizovaných zakázek

21

Let zkušeností

2

Ohlasy klientů

Info

K práci realitního makléře jsem se poprvé dostala v roce 2003 a s výjimkou dvou mateřských přestávek se jí věnuji dodnes.

Je to především práce s lidmi a pokud Vás práce s lidmi baví, lidé to vycítí a ocení. Trpělivost, ochota, spolehlivost a zodpovědnost jsou vlastnosti, kterými se (pevně doufám) odlišuji od některých jiných makléřů. V konečném důsledku jsou to opět lidé, kteří mi poskytují pozitnivní zpětnou vazbu.

Profesionální komlexní služby na špičkové úrovni jsou pro mě samozřejmostí a pokud se mi podaří navázat s klientem bližší vztah, beru to jako příjemný bonus.

Mimo mou profesi a rodinu patří k mým oblíbeným činnostem četba literatury a divadlo. Znalosti české historie společně s osobními zkušenosti jsou pro mě základem pro vytváření nadhledu a lepší orientace v aktuálním dění naší společnosti.

Zavolejte mi nebo napište - ráda se s Vámi sejdu u kávy. Bude mi ctí Vás poznat a ráda Vám pomůžu.

Aktuální zakázky

Výběr z realizovaných projektů

Atraktivní novostavby v Olomouci
2 moderní domy
Prodáno
Rodinné domy Trocnovská

Rodinné domy Trocnovská

Olomouc
Makléř: Radka Můčková
Novostavby splňují veškeré požadavky moderního, komfortního, kvalitního bydlení, v dobré lokalitě s výbornou infrastrukturou, a dostupností do centra města. Jedná se o zděné dvoupodlažní rodinné domy v Olomouci - Hodolanech na ul. Trocnovská. Dispozice domů jsou 5+1 (5+kk), dominantou přízemí je velkorysý obytný prostor s jídelnou, prosvětlený množstvím velkoformátových prosklených ploch, se vstupem na terasu a zahradu. Mimo parkování v garáži budou k dispozici 2 parkovací místa před domem. Termín dokončení jaro 2021.Novostavby splňují veškeré požadavky moderního, komfortního, kvalitního bydlení, v dobré lokalitě s výbornou infrastrukturou, a dostupností do centra města. Jedná se o zděné dvoupodlažní rodinné domy v Olomouci - Hodolanech na ul. Trocnovská. Dispozice domů jsou 5+1 (5+kk), dominantou přízemí je velkorysý obytný prostor s jídelnou, prosvětlený množstvím velkoformátových prosklených ploch, se vstupem na terasu a zahradu. Mimo parkování v garáži budou k dispozici 2 parkovací místa před domem. Termín dokončení jaro 2021.
Praktická funkční architektura
6 rodinných domů
Prodáno
Rodinné domy Rybářská

Rodinné domy Rybářská

Olomouc
Makléř: Radka Můčková, Daniel Maciuch
Jedná se o ucelený soubor šesti řadových domů dispozičně řešených jako 5+kk s garáží a zahradou se samostatným vstupem. Ulice Rybářská se nachází na rozhraní městských částí Hodolany, Nový Svět a Nové Sady, které jsou oblíbené především pro velké množství zeleně. V okolí se nachází plná občanská vybavenost, nedaleká nákupní zóna na Novém Světě i možnost široké škály sportovního a relaxačního využití díky těsné blízkosti cyklostezek. Romantická promenáda okolo řeky Moravy Vás dovede, až ke Galerii Šantovka.

Ohlasy klientů

Otto Schneider

Děkuji p.R.Múčkové za bezvadné zprostředkování klienta na pronájem. Rychle, kvalitní výběr, děkuji, s pozdravem

Martin Půček, Dis.

Vážená paní makléřko (Radko Můčková), ještě jednou dobrý den, píši Vám ze 2 důvodů: - jednak se chci omluvit, že jsem naléhal a zkoušel předběhnout - chtěl jsem Vám říci, že jste makléřka, jak má být. Podíval jsem se na to optikou věrohodnosti a to, že chcete dodržet pořadí zájemců je vlastně úžasné, je to pro mne obrovská reference a svědčí to nejen o Vaší vysoké profesionalitě, ale i morálních vlastnostech. Myslím to vážně. Vy prostě držíte slovo, to je v dnešní době úžasné a pokud budeme kupovat u Vás, budu rád, neb nyní v podstatě již vím, že se na Vás dá spolehnout. ;o) Vlastně musím říci, že tím že jsem se setkal s obchodníkem, který dal před jistotou okamžitého prodeje přednost danému slovu a chce dodržet pořadí zájemců, je pro mne velmi milým překvapením. ;o) Že obchodníci jako Vy, ještě jsou. Martin Půček, Dis.

Moje projekty