Radka Můčková

realitní specialista
Žít a nechat žít. Hluboká úcta a respekt ke všemu živému je pro mě hodnotou, kterou se snažím předávat svým dětem.
11

Aktuálních zakázek

446

Realizovaných zakázek

20

Let zkušeností

2

Ohlasy klientů

Info

K práci realitního makléře jsem se poprvé dostala v roce 2003 a s výjimkou dvou mateřských přestávek se jí věnuji dodnes.

Je to především práce s lidmi a pokud Vás práce s lidmi baví, lidé to vycítí a ocení. Trpělivost, ochota, spolehlivost a zodpovědnost jsou vlastnosti, kterými se (pevně doufám) odlišuji od některých jiných makléřů. V konečném důsledku jsou to opět lidé, kteří mi poskytují pozitnivní zpětnou vazbu.

Profesionální komlexní služby na špičkové úrovni jsou pro mě samozřejmostí a pokud se mi podaří navázat s klientem bližší vztah, beru to jako příjemný bonus.

Mimo mou profesi a rodinu patří k mým oblíbeným činnostem četba literatury a divadlo. Znalosti české historie společně s osobními zkušenosti jsou pro mě základem pro vytváření nadhledu a lepší orientace v aktuálním dění naší společnosti.

Zavolejte mi nebo napište - ráda se s Vámi sejdu u kávy. Bude mi ctí Vás poznat a ráda Vám pomůžu.

Ohlasy klientů

Otto Schneider

Děkuji p.R.Múčkové za bezvadné zprostředkování klienta na pronájem. Rychle, kvalitní výběr, děkuji, s pozdravem

Martin Půček, Dis.

Vážená paní makléřko (Radko Můčková), ještě jednou dobrý den, píši Vám ze 2 důvodů: - jednak se chci omluvit, že jsem naléhal a zkoušel předběhnout - chtěl jsem Vám říci, že jste makléřka, jak má být. Podíval jsem se na to optikou věrohodnosti a to, že chcete dodržet pořadí zájemců je vlastně úžasné, je to pro mne obrovská reference a svědčí to nejen o Vaší vysoké profesionalitě, ale i morálních vlastnostech. Myslím to vážně. Vy prostě držíte slovo, to je v dnešní době úžasné a pokud budeme kupovat u Vás, budu rád, neb nyní v podstatě již vím, že se na Vás dá spolehnout. ;o) Vlastně musím říci, že tím že jsem se setkal s obchodníkem, který dal před jistotou okamžitého prodeje přednost danému slovu a chce dodržet pořadí zájemců, je pro mne velmi milým překvapením. ;o) Že obchodníci jako Vy, ještě jsou. Martin Půček, Dis.

Moje projekty