Míla Vlčková (Zacpalová), Dis.

Pronájmy realitní specialista
Nečiň druhému, co sám nechceš zažít
14

Aktuálních zakázek

439

Realizovaných zakázek

21

Let zkušeností

2

Ohlasy klientů

Info

Pokud se obrátíte na naši realitní kancelář s pronájmem bytu, domu, či komerčních prostor, v podstatě čehokoliv nemovitého, budu to právě já, která se Vám bude (a to moc ráda), věnovat:) Ráda bych se Vám v pár větách představila. V realitách pracuji již od r. 2003 a z toho 7 let v RK Metr 2 reality, kde mám to štěstí, že pracuji v kolektivu kolegů, které mohu současně nazývat i svými přáteli. Ostatně přátelé a rodina hrají v mém životě podstatnou roli. Miluji přírodu, zvířata, kterým se snažím všemožně aktivně i pasivně pomáhat. Jsem taková „Kubiška" a nestydím se za to :) Miluji léto a vše s ním spojené – zábavu s přáteli, hudbu, procházky se svými psy, koupání, cestování.. Také mě těší, pokud se při své práci setkám s lidmi, kterým dokážu pomoci s hledáním nového domova a vidím jejich radost, když díky i mému přičinění, odstartují novou etapu svého života. Ráda se s Vámi setkám, pomůžu, nezávazně poradím.. Těším se na Vás :)

Aktuální zakázky

Ohlasy klientů

Magdaléna Krybusová

Obrátila jsem se na RK metr2 reality s.r.o. se žádostí o zprostředkování pronájmu mého bytu. Oceňuji okamžitou reakci, ochotu, vstřícný přístup a empatii realitní makléřky paní Zacpalové. Brzy se jí podařilo zajistit pronájem a pomohla mi i s dalšími organizačními záležitostmi. Děkuji. M. Krybusová

Ondra Kotě

Dobrý den, dlouho jsem hledal bydlení. Po hodně špatných zkušenostech s ostatníma realitkama, jsem dal na poslední šanci Vaši realitní kancelář. První prohlídka s p. Vlčkovou, a hned bylo vše jasné. Ne jen že paní Vlčková, je moc příjemná a lidská, ale taky i vtipná. Moc moc děkuji paní Vlčkové, že mi pomohla najít tak rychle bydlení ze, kterého mám obrovskou radost a jsem za něj neskutečně vděčný!

Moje projekty