Kateřina Menclová

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, realitní specialista
Nejenom očima a ušima vede cesta k člověku, ale také srdcem a citem.
15

Aktuálních zakázek

59

Realizovaných zakázek

9

Let zkušeností

4

Ohlasy klientů

Info

Celý svůj život pracuji s lidmi a pro lidi, protože mou základní vlastností je snaha pomáhat, radit, zlepšovat kvalitu života lidí v mém okolí. Již 5 let pracuji jako realitní makléř, který je své práci naprosto oddaný. Jsem člověk spolehlivý, dochvilný, empatický, přátelský a mám ráda férové a poctivé jednání.
Zabývám se pronájmy i prodejem všech možných nemovitostí. Mnohému jsem se v tomto oboru naučila a jsem za to vděčná.
Volné chvíle s láskou věnuji svým synům a rodině. Ráda čtu životopisnou literaturu, baví mě cyklistika, zahradničení, hraní na kytaru a hudba celkově.
Miluji kameny, moře, zvířata.....celou naší planetu.

Aktuální zakázky

Ohlasy klientů

Ing. Zdenek Bujňák

Olomouc 9

Dobrý den, chtěl bych poděkovat realitní makléřce Kateřině Menclové za profesionální přístup při realizaci prodeje moji nemovitosti. Paní Menclová je nejen spolehlivá (což je u pracovníka v realitách předpoklad), ale hlavně oceňuji její slušnost, ochotu a vlídnost, čímž dává obchodování lidský rozměr. Zajistila mi nejen finanční přínos z prodeje, ale i utvrdila v osobním přesvědčení, že i v dnešní uspěchané době žijí a existují slušní lidé. Paní Menclová, ať máte nejen Vy, ale i Vaše kolegyně a kolegové z realitky, co nejvíce spokojených klientů!

Lucie Mitterová

Olomouc

Dobrý den, chtěla by jsem s přítelem velice poděkovat za úžasnou spolupráci s paní Kateřinou Menclovou. Ve všech ohledech nám bylo vyhověno, přístup byl velice příjemný, expresní a profesionální. Při jakémkoliv problému nám paní Menclová byla k dispozici a stále je. Děkujeme!

Denisa Frankova

Přestože se prodej nemovitosti z naší strany nezrealizoval paní Menclová je člověk na správném místě. Dlouho jsme se s takovým milým přístupem v oboru realit nesetkali. Ochota, pozitivní naladění, důvěryhodnost je paní Menclové vlastní. Za naši rodinu mohu metr2 reality s.r.o. s paní Menclovou jenom doporučit. Děkujeme!

Ludmila Kopečná

Chceme poděkovat realitní specialistce paní Menclové za její přístup a služby. Po několika špatných zkušenostech s jinými společnostmi jsme narazili na nabídku, kterou měla na starosti právě paní Menclová. Celá komunikace s ní byla naprosto bezproblémová a profesionální, s časem prohlídky nám vyšla vstříc a během prohlídky se nám pečlivě věnovala, poskytla nám potřebné informace a odpovídala na všechny naše dotazy. I nyní, po podpisu smlouvy, komunikujeme nadále s paní Menclovou a jsme rádi, že nás má na starosti právě ona.

Moje projekty