Jak zní nejčastější otázka investorů? No přece jaká je nejlepší investice do nemovitosti?

Taková, u níž dochází k maximálnímu zhodnocení při současné minimalizaci rizika. Odpovědi poradců a specialistů se mohou různit v jedné odpovědi se však shodují a tím je stavební pozemek.

Krásné stavební pozemky plně připravené k výstavbě, to jsou v naší nabídce pozemky Královské louky Bouzov.

Proč právě tento pozemek by měl být váš? Jedná se o kompletně připravené území. Nové komunikace v celém území, elektrická přípojka v rozvaděči na hranici pozemku, vodovodní přípojka v šachtě na pozemku, kanalizační přípojka s revizní šachtou na pozemku, nové veřejné osvětlení. Jde o rezidenční bydlení v malebné krajině výběžků Bouzovské vrchoviny v severozápadní části okresu Olomouc v obci Bouzov.

Pozemky se nacházejí v poklidné lokalitě u chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví, jejíž předností je čerstvý vzduch, nedotčená okolní příroda a mnoho přírodních i kulturních zajímavostí. Z pozemků jsou krásné výhledy do okolní krajiny, které dominuje pohádkový hrad Bouzov. Benefitem je i pohodlná dostupnost do metropole Olomouc, ta je vzdálena pouhých 30 km. Zjistěte více, zajeďte s našimi prodejci na místo a nechte se okouzlit tímto místem. Jedná se o jedinečnou nabídku a skvělou investici nejen do nemovitosti.


Zdroj:
https://www.e15­.cz/magazin/po­zemek-je-stale-velmi-dobrou-investici-977099