MÁME PRO VÁS DALŠÍ NOVÉ BYDLENÍ V BRODKU U PROSTĚJOVA

Populačně nejmladší městys v regionu disponuje kompletní občanskou vybaveností. Lokalita má výbornou dostupnost díky dálnici D1 do okolních měst. Dojezd do Olomouce je například 21 minut, pohodlných 10 minut trvá cesta do Prostějova nebo do Vyškova a do Brna dojedete za krásných 24 minut.

 

Rodinné domy v Brodku u Prostějova se vyznačují kvalitou, dispozičně jsou řešeny jako 4+1 se dvěma koupelnami a s velkou garáží. Parcely jsou umístěny v jihozápadním svahu na okraji obce a nabízí tak krásný výhled do okolní přírody.

Výstavba řadových rodinných domů již započala. První dům se nyní nachází ve fázi dokončeného prvního podlaží s monolitickým stropem a bude dokončen na přelomu jara/léta 2021. Jako zdivo pro tento projekt byla zvolena broušená akustická cihla Porotherm AKU Profi, která díky maximální akustické izolaci zaručuje ideální zvukovou pohodu v interiéru. Cihly Porotherm AKU jsou vysoce pevné, zdravotně nezávadné, ekologické a výborně akumulují teplo. Cihla má vynikající akustické vlastnosti, které většinu dopadající zvukové energie odrazí zpět do prostoru a zbytek pohltí.

Nabízené řadové domy jsou rodinné domy zapadající do koncepce moderního bydlení s promyšlenou dispozicí a svým charakterem budou vyhovovat i větší rodině.