MÁME PRO VÁS NOVÉ BYDLENÍ I V ROCE 2021

Společnost Metr2 reality je největší prodejce novostaveb rodinných domů v Olomouckém kraji. Mnoho moderních nemovitostí vzniklo a právě vzniká. Přečtěte si pozorně, kde všude se chystá něco nového. V místních částech Olomouce připravuje společnost výstavbu atraktivních rodinných domů. Například ve Slavoníně v ulici Durychova, v Hodolanech na ulici Rybářská nebo ve čtvrti Chomoutov v ulici Lužní.

 

Zajímavou novinkou v nabídce a alternativou nového bydlení jsou komfortní chaty v Nemilanech.


Chystají se i nové rodinné domy v blízkém okolí Olomouce. Zmiňme například mimořádný projekt Královská louka Bouzovrodinné domy v Přáslavicích, nové řadové domy, dvojdomy a pozemky v Lipníku nad Bečvou. Další atraktivní nemovitosti vyrostou v Litovli a Uničově a třeba i v nedalekých Hnojicích.


To je jen stručný výčet z portfolia společnosti na co se můžete těšit. Jedná se opravdu o krásné projekty, na kterých je vidět píle a usilovná práce všech, kteří se na tom podílí.

V roce 2021 pro Vás chystá Metr2 reality do prodeje zhruba 100 nových rodinných domů, a to by bylo, abyste si nevybrali.


Metr2 reality jedná s architekty od samého začátku a bývá u samého zrodu první myšlenky. Projekty jsou nejen atraktivní architektonicky, ale promyšlené do detailu pro praktické bydlení a co je hlavní, jsou cenově dostupné.
Tým Metr2reality to jsou prodejci a odborníci na stanovení tržní ceny. V týmu nechybí odborníci na právo, úvěry, správu nemovitostí, pozemky a mnoho dalšího spjatého s oborem realit. Probíhá zde úzká spolupráce s architekty, projektanty a se samotnými tvůrci projektů. Ti všichni tvoří odborný tým a jsou schopni Vám poskytnout komplexní servis, který Vám jinde nezajistí. Zakládají si na stabilitě, spolehlivosti a loajálnosti. Je to rozhodně tým, kterému se můžete svěřit.


Celý kolektiv má navíc pozitivního, přátelského a veselého ducha. Protože práce má přinášet radost a má se dělat srdcem, jdou za svými zákazníky třeba i formou netradičních vtipných videí, která například vznikla pro výjimečný projekt Chomoutov, kde je možnost koupě stavebních pozemků přímo v Olomouci anebo již zmiňovaný projekt Nový Lipník nad Bečvou.


S humorem tedy sobě vlastním, letos tyto dva projekty představili. Podívejte se a posuďte sami. Máte to u Vás doma stejně? Videa jsou samozřejmě točena s malou nadsázkou. ;-)

„I v roce 2021 je Metr2 reality s.r.o. tady pro Vás. Nenecháme Vás se ztratit v labyrintu nemovitostí. Vaši cestu k novým dveřím Vám zpříjemníme a zajistíme, aby byla bez překážek.
Máme pro Vás nové bydlení – jsme metr čtvereční reality.„