Moderní rodinné domy v Brodku u Prostějova / Prostě skvělé bydlení

Projekt představuje jeho prodejce Pavla Gottwaldová.

"Hledáte moderní, elegantní a technicky vyspělé bydlení v klidném prostředí blízko přírody s vynikající dostupností do okolních měst? Pak pro vás máme nabídku novostaveb prostorných rodinných domů v Brodku u Prostějova.

Domy různých velikostí jsou výborně architektonicky zpracované. Cenově jsou nastavené v návaznosti na dispozici, velikost pozemku, náročnost zhotovení základové desky či celé stavby vzhledem k okolnímu terénu. Standard domů je nastaven formou finančních budgetů, což skýtá kupujícím téměř volný výběr povrchů a zařizovacích předmětů. Dům si ušijete tzv. na míru. Nesmírnou přidanou hodnotou tohoto projektu je aktivní spolupráce s developerem, pro kterého není problém cokoliv, je-li to v souladu s projektovou dokumentací, stavebním povolením a nebrání kolaudaci domu. Můžete mít klimatizaci, předokenní rolety, fotovoltaiku, tepelné čerpadlo či dobíjecí stanici pro elektro automobil. Naše domy jsou realizované ve velmi vysoké kvalitě, mají moderní koncepci a zaručují nízké provozní náklady díky své nízké energetické náročnosti, kvalitní tepelné izolaci a modernímu řešení podlahového vytápění technologií heatflow. Změna topného systému je samozřejmě možná. Investor neprovádí výstavbu více domů současně. Prioritně se věnuje stavbě domu pro konkrétního zájemce, který uzavře závaznou rezervaci. Osm domů již má své nové majitele, ještě sedm domů první etapy je momentálně k dispozici. Dále máme v plánu spuštění dalších dvou etap, a to celkem dalších 14 domů, což je rovněž vizitka solidnosti a stability investora.

Těšíme se vzájemné skvělé spolupráci. Městys Brodek u Prostějova nabízí vše potřebné pro rodinný život. Je zde základní škola, mateřská školka, obchody, restaurace, lékař, za pár minut se dostanete na dálnici a pak lehce do Prostějova, Olomouce nebo do Brna. Pro podrobnější informace kontaktujte makléře RK."

Kompletní nabídka prodejce zde.