NOVĚ V NABÍDCE PREMIOVÉ BYDLENÍ V BYTOVÉM DOMĚ DOBROVSKÉHO

Jste rádi v centru dění? Máme pro Vás luxusní bydlení za rozumnou cenu v centru města. Kompletně zrekonstruovaný historický cihlový činžovní dům, který Vás uchvátí.

Obrovské pokoje, kde máte chuť tančit. V domě zapomenete na ruch města a čas tam plyne pomaleji. Doporučujeme prohlídku. Dům má nízké příjemné schody, k dispozici je prostorný rychlý moderní výtah. V šesti poschoďovém bytovém domě je možnost pronajmutí komerčního prostoru a promyšlených nestandardně řešených bytů s dispozicemi od 1+kk až po jedinečné mezonetové byty, z nichž některé disponují terasami. Terasy, balkony se rovněž nachází u některých bytů v nižších patrech.

Byty jsou k dispozici ve standardu nevybavené, ale i vkusně zařízené. Standardem se rozumí elegantní kuchyňská linka s potřebnými moderními spotřebiči. Nechybí vestavěná lednice. Byty disponují úložnými prostory. Ať už v podobě vestavných skříní, nečekaných komor, v některých bytech jsou kuchyňské linky až do stropu. Tato realizace dodává jednolitost a eleganci. Koupelny i toalety jsou velmi prostorné, použita je keramická dlažba. Pokoje jsou vybaveny kvalitními světly, populární vinylovou nebo dřevěnou podlahou. Nová kvalitní tříkomorová plastová okna jež nepropustí hluk z ulice. S nadsázkou se dá říci, že si myslíte, že je neděle. Vše je řešeno v hygge stylu. Ke každému bytu je navíc sklepní kóje.

Okolí vybízí k procházkám. Doslova na dosah jsou nedaleké krásné městské parky, nejmodernější obchodní centrum Galerie Šantovka, historické centrum krásné Olomouce. Toto bydlení si budete prostě užívat.

Chcete bydlet luxusně, užívat si životní prostor, ať už jste sám nebo s rodinou? Na této adrese máte řešení.