NOVOSTAVBY NA TABULOVÉM VRCHU V OLOMOUCI Z POHLEDU PRODEJCŮ LUKÁŠE KOUŘILA A MICHALA RICHTRA

Jak vidí ze svého úhlu pohledu novostavby prodejci Lukáš Kouřil a Michal Richtr?

„Soukromí v krásném domě, nadstandartní a překvapivé řešení interiéru, spousta zeleně kolem, a to přímo v Olomouci. To vše nabízí projekt Rezidence Jižní Stráně!

Poslední 3 volné domy s promyšlenou dispozicí, zasazené do svahu tak, aby byl prostor plně využit a hlavně poskytl klid a maximální míru soukromí. Všechny domy jsou s garáží pro dva automobily a domy typu S mají nestandartní řešení vjezdem do garáže a vstupem z ulice do domu v II.NP a celé I.NP se zahradou je díky tomu dokonale bezpečné a chráněné před vnějšími vlivy.

Domy se dodávají na klíč ve vysokém standartu splňujícím všechny aktuální zákonné normy a i ty nejnáročnější požadavky klienta.  A zároveň nabízíme možnost do projektu vstoupit a s pomocí našich odborníků si dům nechat postavit a vybavit tak, aby to byl Váš vysněný domov.

Přijďte k nám na „kafe“ a my Vám celý projekt rádi podrobně představíme, ukážeme všechny možnosti, vychytávky a vše, co Vás bude zajímat. Dovezeme Vás na místo, abyste viděli, jak pokračuje výstavba a co vše najdete v okolí.“