NOVÝ LIPNÍK: SKVĚLÁ VOLBA PRO VAŠE BYDLENÍ V NOVÉ LOKALITĚ, SKVĚLÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Projekt představují Radka Můčková a Naďa Čunderlová.

"Projekt Nový Lipník, který si Vám dovolujeme představit, je svým obsahem a charakterem dobrou volbou téměř pro všechny typy klientů. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají nové bydlení v cenově a dopravně dostupné lokalitě pod Helfštýnem, a dále například pro ty, kteří hledají zajímavou investiční příležitost – nemovitosti jsou nové, cca od 20% levnější než např. v krajském městě Olomouc, mají nízké měsíční náklady na bydlení a lokalita má výbornou dostupnost díky bezprostřední blízkosti dopravní tepny D47.

Po úspěšném prodeji pozemků, bytů a řadových domů v I.  a II. etapě aktuálně nabízíme v rámci III. etapy výstavby nové byty o dispozici 1+kk – 3+kk v právě realizovaném bytovém domě, který bude dostavěn do konce roku 2023 a klientům budou byty k dispozici v březnu 2024. Bytový dům disponuje kromě klasických dispozic i netradiční nabídkou – mezonetovými 3+kk se zahrádkou.

Dále aktuálně nabízíme pro nové bydlení 14 bungalovů a dva dvojdomy. Těšíme se, že klienti ocení nízkou tepelnou náročnost budovy, atraktivní velikost zahrady nebo moderní technologii vytápění s využitím FVE panelů.

Dopravní dostupnost, nákupní možnosti, vzdělávací a pracovní příležitosti,  příroda podél řeky Bečva pod jedním z největších hradních komplexů v republice – to je Lipník nad Bečvou. ¨

Více informací najdete na webu projektu www.novy-lipnik.cz.