Pro rok 2024 chystáme do prodeje nové projekty.

Jsme metr2 reality s.r.o. samostatná společnost s výhradně českým kapitálem a zázemím, která působí na trhu s realitami již od roku 2006. Zaměřujeme se především na region, který důvěrně známe, tím je město Olomouc a celý Olomoucký kraj. S objemem zobchodovaných nemovitostí se řadíme mezi nejúspěšnější kanceláře v regionu.

V nabídce Vám přinášíme novostavby domů, bytů, chat. Pro rok 2024 chystáme do prodeje nové projekty. Rádi byste si koupili nový byt?

Například nové byty Litovel, najdete v naší nabídce z kraje nového roku. Moderní komplex bude nabízet 57 bytů různých dispozic a 3 ateliéry. Toto pohodlné bydlení lze vnímat i jako výhodnou investici. Investice do nových bytů se nabízí i v Prostějově, kde výstavba projektu byty Plumlovská, již začala.

Z novostaveb rodinných domů je atraktivní projekt rodinné domy Hnojice, který nabízí bydlení v energetické třídě A. Za velmi přijatelnou cenu získáte nejen nový dům, ale i následně úspory při samotném bydlení.

Nechcete čekat? I pro vás máme bydlení.

V naší nabídce jsou rodinné domy Ústín, ve kterých můžete bydlet ihned. Jsou atraktivní nejen svou polohou, my s oblibou říkáme „bydlení za humny“, kdy dojezd do centra Olomouce je pouze necelých 10 minut. K okamžitému nastěhování se rovněž nabízí důmyslné rodinné domy Pecka domy v Mohelnici ve verzi zařízeného domu, ale i třeba v podobě “Shell & Core”. Domy jsou cenově atraktivní a nachází se v klidné části. U těchto domů Vás uchvátí nejen vnitřní prostor, doporučujeme prohlídku, ale právě i ekonomika domu, na kterou je kladen velký důraz, dělá tyto domy jedinečnými.

Investice máme pro Vás i z jiného soudku. Chcete si vybrat pozemek, sami postavit nebo navrhnout dům?

V prodeji nabízíme zasíťované a kompletně připravené pozemky například v Uničově, ve Štarnově, v Litovli pro ty z Vás, kteří si chtějí dům postavit sami, ale v naší nabídce je i možnost stavby na klíč. Rovněž klienti hledající nemovitosti k odpočinku si u nás najdou to své. Máme v nabídce i objekty určené k rekreaci. Například městské chaty Nemilany, ale i chaty na odlehlých místech. Naše nabídka je široká. Kompletní nabídku najdete na našich webových stránkách metr2.cz.

Najdete nás ve 12. patře budovy SILO TOWER na Litovelské ulici 1340/2c v Olomouci. S oblibou používáme slogan „VIDÍME TO S NADHLEDEM".

Těšíme se na Vás. Náš tým, složený z více jak dvaceti odborníku průřezem všech odvětví, které jsou potřeba pro úspěšnou realizaci, tak důležitých kroků, jakým je koupě či prodej nemovitosti, je Vám plně k dispozici.

www.metr2.cz