Rodinné domy Mohelnice nabízí atraktivní bydlení

A JE TO TADY - PLÁNOVANÝ DEN OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ 6. 10. A 7. 10. 2023!

Blíže o projektu jeho prodejci

„Bydlení v těchto nemovitostech můžeme každému, kdo hledá nový domov, jen doporučit. Těšíme se na vás v pátek 6. 10. a v sobotu 7. 10.. Osobně vás domy provedeme a veškeré dotazy vám u dobré kávy a drobného pohoštění zodpovíme. Vaše ratolesti zabavíme nejen ve workshopové dílničce.“
zvou srdečně Lukáš Kouřil a Kateřina Menclová.

Na první říjnový pátek a sobotu chystáme pro vás den otevřených dveří. Kde již bude připraven pro vás kompletně vzorový dům. Rodinné řadové dvojdomy nabízí celkem 16 rodinných dvoupodlažních domů, kde už probíhá finální dokončování. Domy se vyznačují zajímavě řešeným, nezvykle komfortním bydlením v klidné domkové čtvrti Mohelnice. Moderně pojaté novostavby nabízí navíc již žádané nízkoenergetické bydlení se zahradami orientovanými na východ nebo západ.

Domy mají krásné dispoziční řešení 4+kk potržené užitnou plochou 107 m2 plně promyšleného stylového rodinného bydlení, kde přízemí tvoří velký společný rodinný prostor s přípravou pro kamna, které každému prostoru dodává nejen útulnou atmosféru. Velkoformátová francouzská okna zajišťují dostatečné prosvětlení celého prostoru. Okna jsou navíc vybavena exteriérovými žaluziemi antracitové barvy. Díky venkovnímu stínění můžete ušetřit až 30 % na energiích a zajistit si dostatek soukromí. Šikovný prostor pro moderní rohovou kuchyňskou linku, dolaďuje hlavní část domu a nezasahuje tak do hlavního prostoru. Nechybí ani příjemné místo u okna pro umístění velkého rodinného jídelního stolu. Klienti rovněž ocení krásnou koupelnu i praktickou technickou místnost v přízemí.

Do prvního patra vedou schody s atraktivní designovou betonovou stěrkou, která je použita i na nášlapu. Schody lemované moderním zábradlím Vás přivedou do prvního patra, které je uzpůsobeno individuálním potřebám každého člena rodiny. Nachází se zde tři dostatečně velké místnosti, kde v jedné místnosti vzniká i prostor s možností vybudování tolik oblíbené šatny. Vyladěná potřebám klienta je i koupelna obložená kvalitní moderní dlažbou s vyhřívanou podlahou u sprchového koutu a nechybí ani vana pro relaxaci. Domy jsou v moderním provedení střídmého designu a jsou stavěny s velkým důrazem na kvalitu.

Nemovitosti budou k dispozici ve standardu a to kompletně zařízena (podlahy, sanita, okna, dveře, předpříprava pro kamna). Kuchyňská linka není sice zahrnuta do standardu. Ale pro klienty je k dispozici návrh krásné moderní kuchyně s důmyslným využitím prostoru. V případě zájmu, je navíc vyjednána 20% sleva na kuchyňskou linku při využití u námi doporučeného dodavatele kuchyňské linky.

Určitě vás zajímá otázka vytápění. Tak to je zajištěno tepelným čerpadlem vzduch/voda. Celý dům smýšlí ekonomicky a prakticky. Na zahradě se nachází retenční podzemní nádrž pro sběr a následné využití dešťové vody. Pozemky v nabídce nabízí příjemných 220 až 260 m2 k relaxaci a jsou oploceny ze tří stran. Nejen promyšlená dispozice, ale i před domem k dispozici netradiční technická místnost, podtrhuje funkčnost a praktičnost domů, to vše navíc zaměřené s důrazem na ekonomiku pro nového majitele. Parkování zajišťuje vlastní zastřešené garážové stání stříškou v antracitu a druhé parkovací místo je stání před domem.

https://www.metr2reality.cz/rd-pecka