Mario Cartelli

Projektový manažer
Nic se na tomto světě neděje náhodou

Info

Do Olomouce jsem přišel ve čtrnácti letech na střední školu z Karviné a to kvůli sportu, kterému jsem se věnoval na profesionální úrovni až do svých 33 let. Mezitím jsem vystřídal spoustu měst, kde jsem žil (Třinec, Kladno, Plzeň, Bratislava, Cannazei), přesto jsem byl rozhodnutý žít zde, v Olomouci, která je mojí srdeční záležitostí. Sportu se i nadále věnuji, ale změnil jsem hokejku za házenkářský míč. Samozřejmě už jen jako trenér. Předávat zkušenosti a učit se novým věcem je mou vášní, stejně jako se věnovat své rodině.

Sport mi dal mnoho, a to hlavně sebedisciplínu, řád a touhu se neustále zdokonalovat ve všem, co právě dělám. Naučil mě přijmout porážku, ale také si užít vítězství.

Z předešlých zaměstnání mám zkušenosti hlavně s komunikací, řízením lidí, staveb a zvládání krizových situací (jak prohlásil Ivan Hlinka před finále v Naganu „Hlavně se z toho neposrat“).

Nyní v metr2 mám za úkol se věnovat zapadlému místu blízko centra Olomouce a to je fort Galgenberg. Věřím, že se nám podaří toto nádherné místo brzy opravit a otevřít široké veřejnosti.

Moje projekty