projektový manažer, realitní specialista

RODINNÉ DOMY ÚSTÍN – NOVÉ BYDLENÍ ZA HUMNY!

Skvělá lokalita, pouhých 8 km od metropole Olomouc se nachází novostavby rodinných domů Ústín. Do prostředí bylo zasazeno 19 nízkonákladových nemovitostí z nichž 6 nemá ještě svého majitele. Promyšlené dispoziční řešení domů je 4+kk, 3+kk, velkorysý obývací prostor, samozřejmostí je terasa, zahrada a garáž. Zájemci jistě ocení klidné a bezpečné prostředí, umístění domů a polohu obce, ale i zajímavé výhledy na Jeseníky a Velký Kosíř.

Vítejte v Ústíně, klidná malebná vesnice v blízkosti Olomouce nabízí ke koupi rodinné domy Ústín. Ty jsou postaveny ve vysokém standardu již v základním provedení. Moderní bydlení v řadových i samostatných domech v zajímavé lokalitě obklopené zelení. Myslíme na všechny aspekty KOMFORTNÍHO BYDLENÍ o kterou se postaraly profesionálové. Moderní architektura, například broušené akustické cihly v kombinaci s hliníkovými okny, příprava na fotovoltaický systém šetří Vaše peníze. Prostorné místnosti s nadstandardně řešenými interiéry zaručují kvalitu. 19 nízkonákladových novostaveb s promyšleným dispozičním řešením domů 4+kk, 3+kk, 7+kk a velkorysý obývací prostor vás uchvátí. Samozřejmostí je terasa, zahrada a garáž. DOSTATEČNĚ VELKÉ POZEMKY s rozlohou až 508 m² s výhledem do krajiny s poskytnutím dostatku soukromí. Víceúčelové zahrady, váš prostor, kde si vytvoříte zahradu svých snů. Jistě i oceníte zejména klidné a bezpečné prostředí, polohu obce a umístění domů, ale i zajímavé výhledy na Jeseníky a Velký Kosíř.
TENTO PROJEKT NABÍZÍ PROPOJENÍ RELAXACE I AKTIVNÍHO ŽIVOTNÍHO STYLU. Cyklotrasy propojují klidnou lokalitou k přírodnímu parku Velký Kosíř, stejně tak, vás dovedou i na Litovelské Pomoraví.
Najdete zde vše potřebné pro Váš pohodový rodinný život. Ústín leží mimo záplavové území. Obec Vám nabízí i dostatečný počet míst v mateřské školce.
Město Olomouc s veškerými potřebnými službami je na dosah. VÝBORNÁ DOSTUPNOST DO OLOMOUCE, do centra Olomouce dojedete autem do 10 minut, na dálnici Mohelnici a Litovel je to pouhých 5 minut jízdy. Ať už pojedete do práce či na nákupy, nebudete trávit hodiny na cestách. K dispozici jsou níže inzerované domy prodejci, veškeré dotazy vám rádi naši specialisté zodpoví.
Umístění projektu