SPRÁVA NEMOVITOSTÍ BEZ STAROSTÍ

Jak to u nás funguje?

Úkolem Správce bytu je ušetřit vás veškerých starostí souvisejících s pronájmem bytu nebo domu. Ať už je pro vás prioritou mít každý měsíc pravidelně a včas příjem z pronájmu nebo se vyhnout náročné administrativě a mít více času pro osobní záležitosti, vše pro vás zajistíme. Kdykoliv nás kontaktujte. Nerealizovali jste pronájem přes nás? Nevadí. Naše specialistka na správu bytů se o vaši nemovitost vždy kompletně postará.  

 

https://www.metr2reality.cz/team/katerina-menclova

 

Správa nemovitostí? Ke správě přistupuji pečlivě, flexibilně a s určitou dávkou empatie. Vždy se snažím, abych majitele zbavila všech starostí spojených s chodem jejich nemovitostí. Starám se o jejich nemovitosti jako by byly mé vlastní a majitelé vědí, že jsou v dobrých rukou. Zároveň i nájemníci musí vědět, že pronajatý dům nebo byt je jejich domovem, a proto se musí cítit bezpečně. Poskytuji všem klientům poctivý a efektivní servis. Správa je soubor činností pro bezproblémový chod nemovitostí, komunikuji s nájemníky, zajišťuji běžné údržby nemovitostí, oprav závad, různé druhy řemeslných prací, drobné i větší opravy. 

Taktéž pravidelně kontroluji úhrady za nájem, inkasní zálohy a jejich vyúčtování, zajištění právního servisu a dalších služeb jak pro majitele nemovitostí, tak i pro nájemníky. Při výměně nájemce hledáme nového již před ukončením současného nájmu tak, aby jeden nájem plynule navázal na další. Podpis nájemní smlouvy, případných dodatků, předání bytu na základě plné moci bez účasti majitele.

Jsem po ,,ruce“ ať se děje cokoliv.