Pecka domy Mohelnice nabízí atraktivní nemovitosti

Jak vidí projekt Vám představí níže naše specialistka Kateřina Menclová, která má novostavby s kolegou Lukášem Kouřilem na starost.

„Funkční, moderní a estetické. Čisté linie, elegance, vzdušnost - slova, která skvěle vystihují interiér těchto domů.

Představujeme projekt, který bude celkem nabízet šestnáct rodinných řadových dvojdomů, zajímavě řešených se zahradami orientovanými na východ nebo západ. ETAPA I. nabízí 10 atraktivních nemovitostí. Moderní rodinné domy se staví v energetické náročnosti C – ÚSPORNÁ, která Vám zaručí velmi nízké provozní náklady. Domy s dispozicí 4+kk s užitnou plochou 107 m2, budou vytápěny tepelným čerpadlem vzduch/voda s výkonem min. 6kW a ohřevem teplé vody, nechybí ani předpříprava na teplovzdušná krbová kamna na dřevo. Domy mají promyšlené dispoziční řešení rodinného bydlení, kde přízemí tvoří společný rodinný prostor a první patro je uzpůsobeno individuálním potřebám každého člena rodiny. Dominantou přízemí je obytný prostor komunikačně propojený s kuchyňským koutem, prosvětlený rozměrným francouzským oknem se vstupem na slunnou terasu a zahradu. Kuchyňská linka není zahrnuta do standardu. Pro klienty je však vyjednána 20% sleva u námi doporučeného dodavatele kuchyňské linky. Dále se v přízemí nachází zádveří, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, schodiště pro vstup do 2 NP. Ve druhém patře domu jsou umístěny tři samostatné neprůchozí pokoje, koupelna s vanou a toaletou. Určité klientské změny jsou možné, specifikaci se dozvíte přímo u našich prodejců. Nabídka a možnosti jsou však časově omezeny.


Pozemky v nabídce nabízí příjemných 220 až 260 m2 k relaxaci a jsou oploceny ze tří stran. Vstup do oplocené zahrady je z terasy a zde je řešen i praktický vstup z ulice. Na zahradě bude umístěna retenční podzemní nádrž pro sběr a následné využití dešťové vody s kapacitou 2,2 m3. Klientské změny jsou možné, včetně osazení střechy fotovoltaikou. Rodinné domy mají dvě parkovací místa. Vlastní zastřešené garážové stání a druhé parkovací místo je stání před domem.


Domy se nachází v moderní a dynamické čtvrti na severu města Mohelnice 500 metrů od centra v ulicích Třešňová a Višňová. Obě „ovocné“ ulice jsou slepé. Nabízí tak obyvatelům bydlení v příjemné komunitě a zároveň tolik potřebné soukromí.
Kolik třešní tolik višní - v těchto domech se vám bude prostě peckově bydlet.“ uzavírá s úsměvem Kateřina a těší se, že Vám bude moci domy představit osobně.

Kateřina Menclová a Lukáš Kouřil