Rodinné domy Mohelnice nabízí atraktivní bydlení! Dostavba finišuje v létě můžete bydlet!

A my vám představujeme vizualizace, jak budou vypadat první dva vzorové domy.

Co na to říkáte?

Domy mají dispoziční řešení 4+kk s užitnou plochou 107 m2 plně promyšleného moderního rodinného bydlení, kde přízemí tvoří velký společný rodinný prostor. Zde je příprava pro kamna, které každému prostoru dodají útulnou atmosféru. Krásná velkoformátová francouzská okna, která zajišťují dostatečné prosvětlení celého prostoru. Okna jsou vybavena exteriérovými žaluziemi antracitové barvy. Díky venkovnímu stínění můžete ušetřit až 30% na energiích a zajistit si dostatek soukromí. Šikovný prostor pro moderní rohovou kuchyňskou linku, dolaďuje hlavní část domu, kde nechybí ani příjemné místo u okna pro umístění rodinného jídelního stolu. Klienti rovněž ocení krásnou koupelnu s vanou i praktickou technickou místnost v přízemí.

Do prvního patra vedou schody s atraktivní designovou betonovou stěrkou, která je použita i na nášlapu. Schody lemované moderním zábradlím Vás přivedou do prvního patra, které je uzpůsobeno individuálním potřebám každého člena rodiny. Nachází se zde tři dostatečně velké místnosti, kde v jedné místnosti vzniká i prostor s možností využití pro tolik oblíbené šatny. Vyladěná potřebám klienta je i koupelna s vyhřívanou podlahou u sprchového koutu, obložená kvalitní moderní dlažbou. Domy jsou v moderním provedení střídmého designu a jsou stavěny s velkým důrazem na kvalitu.

Nemovitost bude k dispozici ve standardu a to kompletně zařízena (podlahy, sanita, okna, dveře, předpříprava pro kamna). Kuchyňská linka není sice zahrnuta do standardu. Ale pro klienty je k dispozici návrh krásné moderní kuchyně s důmyslným využitím prostoru.

Dům bude vytápěn tepelným čerpadlem vzduch/voda s výkonem min. 6kW a ohřevem teplé vody. Rozvody jsou dělány se zaměřením na úsporu. Celý dům smýšlí ekonomicky a prakticky. Na zahradě bude retenční podzemní nádrž pro sběr a následné využití dešťové vody s kapacitou 2,2m3. Jak říká stavbyvedoucí projektu pan Bezděk „má smyl se tím zabývat“. Pozemky v nabídce nabízí příjemných 220 až 260 m2 k relaxaci a jsou oploceny ze tří stran. Nejen promyšlená dispozice, ale i před domem k dispozici technická místnost, podtrhuje funkčnost a praktičnost domů, to vše navíc zaměřené s důrazem na ekonomiku pro nového majitele. Parkování zajišťuje vlastní zastřešené garážové stání stříškou v antracitu a druhé parkovací místo je stání před domem.

Více u našich prodejců a doporučujeme prohlídku! https://www.metr2reality.cz/…ina-menclova a https://www.metr2reality.cz/…lukas-kouril