Nové bydlení

Zakladatel metr2 reality
Mgr. Martin Minář

Novostavby rodinných a bytových domů pro Vás připravujeme s pečlivostí profesionálů, smyslem pro každý důležitý detail a s fokusem na maximální hodnotu pro klienta.

Garáže, garážové a parkovací stání
57 bytů
Litovel bydlení – moderní bydlení

Litovel bydlení – moderní bydlení

Litovel
Realitní specialista: Pavla Gottwaldová, DiS., Mgr. Zdeněk Vaněčka
Bytový dům na ulici Severní je specifický netradičním pojetím architektury, střídmostí projektu a promyšleností jednotlivých dispozic i samotného okolí kolem domu. Dům nabízí ke koupi 57 bytů o dispozicích od 1+kk po 4+kk z nichž většina disponuje lodžiemi, z toho 11 komfortních bytů s terasami. Zajímavostí v domě jsou netradiční 3 ateliéry. Jedná se o moderní bydlení s dostatečným počtem parkovacích míst, nabídkou soukromých garáží i garážového stání, kolárnou, kočárkárnou, sklepními prostory. Nové byty nabízí atraktivní a především dostupné bydlení.
Kvalitní EKO domy
Energetická náročnost A
Rodinné domy Hnojice

Rodinné domy Hnojice

Hnojice
Realitní specialista: Naďa Čunderlová, Ing. Michal Richtr
NEJLEVNĚJŠÍ NÍZKOENERGETICKÉ KVALITNÍ NOVOSTAVBY V REGIONU! To jsou rodinné domy v Hnojicích. Tyto domy se mohou pyšnit energetickou náročností A! Sníte o vlastním domě a nemáte představu kde začít? V tomto případě si Vám dovolujeme nabídnout novostavbu přízemního PASIVNÍHO zděného domu, který bude postaven v rámci nově vznikající lokality v obci Hnojice. Rodinné domy o dispozici 4+kk. Komorní charakter, moderní architektura domu a důraz kladen na energetickou nenáročnost budovy.
POSLEDNÍ DOMY V NABÍDCE
DISPOZICE 3+kk, 4+kk
RODINNÉ DOMY ÚSTÍN – NOVÉ BYDLENÍ ZA HUMNY!

RODINNÉ DOMY ÚSTÍN – NOVÉ BYDLENÍ ZA HUMNY!

Ústín
Realitní specialista: Martina Olšar, Daniel Maciuch
RODINNÉ DOMY ÚSTÍN – BYDLETE IHNED - NOVÉ BYDLENÍ ZA HUMNY! Skvělá lokalita, pouhých 8 km od metropole Olomouc se nachází novostavby rodinných domů Ústín. Do prostředí bylo zasazeno 19 nízkonákladových nemovitostí. V nabídce už jen pár posledních domů. Nadstandardní domy typu bungalov, promyšlené dispoziční řešení domů 4+kk, 3+kk, velkorysý obývací prostor, samozřejmostí je terasa, zahrada a garáž. Překvapí klidné a bezpečné prostředí, umístění domů a poloha obce, zajímavé výhledy na Jeseníky a Velký Kosíř.
17 nových bytů
Výstavba započata
Rezidenční byty Plumlovská v Prostějově

Rezidenční byty Plumlovská v Prostějově

Plumlov v Prostějově
Realitní specialista: Radka Můčková
Právě vzniká unikátní projekt NOVÉ BYTY PLUMLOVSKÁ. Komplex nabízí soukromí s prvky rezidenčního bydlení. Jednoduchá moderní architektura se smyslem pro praktičnost. Výstavba unikátních nových bytů Plumlovská započata. Místo odkud máte vše na dosah. Dva domy, jeden se 4.NP a druhý nízkopodlažní se 2.NP tvoří uzavřený vnitroblok a jsou charakterizovány prostornými balkony, lodžiemi a terasami. Projekt disponuje byty o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk. K dispozici nechybí nabídka možnosti garáží nebo parkovacího stání. Vnitřní uzavřený areál nabízí majitelům bytů soukromí a místo pro vybudování odpočinkové venkovní zóny.
připravené stavební pozemky
I. ETAPA NABÍZÍ 11 STAVENÍCH PARCEL
Park Resort Uničov – prodej stavebních pozemků a výstavba rodinných domů v Uničově

Park Resort Uničov – prodej stavebních pozemků a výstavba rodinných domů v Uničově

Uničov
Realitní specialista: Naďa Čunderlová, Ing. Michal Richtr
Naprosto unikátní pozemky a rodinné domy představuje projekt Park Resort Uničov. V první etapě nabízíme ke koupi kompletně připravené stavební pozemky. V druhé etapě bude probíhat výstavba rodinných domů, samostatných, ale i řadových. Nabízená lokalita je naprosto unikátní, neboť se nachází v těsné blízkosti krásného městského parku. Váš dům tak bude doslova obklopen nádhernou zelení. Přitom pouhých 5 minut od centra města, kde máte na dosah ruky kompletní občanskou vybavenost.
Pecka bydlení
16 rodinných domů
RODINNÉ DOMY PECKA DOMY MOHELNICE

RODINNÉ DOMY PECKA DOMY MOHELNICE

Mohelnice
Realitní specialista: Lukáš Kouřil, Kateřina Menclová
16 rodinných dvoupodlažních řadových dvojdomů na ulici Třešňová a Višňová, nabízí zajímavě řešené dispozice 4+kk. Překvapí vás jakým prostorem domy disponují. Domy jsou v klidné domkové čtvrti Mohelnice a nabízí moderní, nízkoenergetické bydlení. Pohodlné bydlení s víceúčelovými zahradami orientovanými na východ nebo západ. Etapa I. je dokončena a etapa II. je již ve fázi dokončování.
V PRODEJI
Originální design provedení dřeva
MĚSTSKÉ CHATY NEMILANY

MĚSTSKÉ CHATY NEMILANY

Nemilany
Realitní specialista: Martina Olšar, Ing. Romana Jiříčková
V příjemné lokalitě Nemilany – Olomouc s kompletní infrastrukturou nabízíme ke koupi zahrady s možností výběru ze dvou variant chat. Pozemky jsou v rozmezí cca od 400 do 900 m2. Chaty jsou v originálním designovém provedení dřeva. V nabídce je čtvercový nebo obdélníkový tvar s barevnými okny. Zastavěná plocha 1.NP je příjemných 25 m2. Chaty mají podlahové vytápění v I.NP, ve II. NP jsou k dispozici přímotopy. V ceně je příprava na krbová kamna, ve standardu je zahrnuta moderní koupelna se sprchovým koutem. Zahrady nabízí krásný prostor pro zahradničení a relax. Výhodou je bezesporu poloha pozemků. Předpoklad dokončení, kdy můžete začít směle chatařit je léto 2023.
ETAPA III. V PRODEJI!!! Dokončení jaro 2024.
14 BUNGALOVŮ, 2 DVOJDOMY
Nový Lipník – BUNGALOVY

Nový Lipník – BUNGALOVY

Nový Lipník
Realitní specialista: Naďa Čunderlová, Radka Můčková
V rámci třetí etapy výstavby v Novém Lipníku nabízíme ke koupi rodinné domy a bungalovy. Jedná se o architektonicky zajímavé dvoupodlažní a jednopodlažní domy s důrazem na funkčnost a ekonomiku stavby. Dvojdomy i bungalovy splňují požadavky na nízkou energetickou náročnost objektu, všechny tyto stavby mají vlastní střešní fotovoltaickou elektrárnu, což při současných cenách elektřiny jistě oceníte. Domy mají plochou střechou, minimalistické vkusné řešení fasády s kombinací tmavého a světlého odstínu, dvě parkovací místa, terasu a zahradu. Dokončení jaro 2024.
!Bydlení jako v rodinném domě, ale bez starostí!
INVESTIČNÍ BYDLENÍ 30 bytů 1+kk až 3+kk
Nový Lipník přízemní mezonety 3+kk, s terasou a zahrádkou

Nový Lipník přízemní mezonety 3+kk, s terasou a zahrádkou

Lipník nad Bečvou
Realitní specialista: Radka Můčková, Naďa Čunderlová
Byty jsou ideální pro mladé rodiny, firemní zaměstnance nebo pro investory, kteří zamýšlejí další pronájem. Byty se nachází v bytovém domě s výtahem o patnácti bytových jednotkách. Můžete si vybrat z dispozic 1+kk, 2+kk nebo 3+kk v různých výměrách. Každý byt disponuje menší terasou a sklepem v přízemí domu. K bytu je možné dokoupit i pohodlné venkovní parkovací stání.
Prostorné novostavby s možností stavby na klíč
VÝBĚR ZE TŘECH TYPŮ DOMŮ 4+kk, 4+1, 5+kk, 5+1
NOVÉ DOMY VILAPARK, BRODEK U PROSTĚJOVA

NOVÉ DOMY VILAPARK, BRODEK U PROSTĚJOVA

Brodek u Prostějova
Realitní specialista: Pavla Gottwaldová, DiS.
Hledáte moderní, elegantní a technicky vyspělé bydlení v klidném prostředí blízko přírody s vynikající dostupností do okolních měst? Nabízené novostavby jsou prostorné, výborně architektonicky zpracované. Rodinné domy zapadající do koncepce moderního bydlení s promyšlenou dispozicí, které si můžete „ušít na míru“. Standard domů je nastaven formou finančních budgetů, což skýtá kupujícím téměř volný výběr povrchů a zařizovacích předmětů. Dům si ušijete tzv. na míru. Nesmírnou přidanou hodnotou tohoto projektu je aktivní spolupráce s developerem.
PREMIOVÉ BYDLENÍ
pronájem 30 bytových jednotek
Bytový dům Dobrovského

Bytový dům Dobrovského

Olomouc
Realitní specialista: Míla Vlčková (Zacpalová), Dis., Kateřina Menclová
Jste rádi v centru dění? Máme pro Vás luxusní bydlení za rozumnou cenu v centru města. Kompletně zrekonstruovaný historický cihlový činžovní dům, který Vás uchvátí. V šesti poschoďovém bytovém domě je možnost pronajmutí komerčního prostoru a promyšlených nestandardně řešených bytů s dispozicemi od 1+kk až po jedinečné mezonetové byty, z nichž některé disponují terasami. Terasy, balkony se rovněž nachází u některých bytů v nižších patrech. Byty jsou k dispozici ve standardu nevybavené, ale i vkusně zařízené. Standardem se rozumí elegantní kuchyňská linka s potřebnými moderními spotřebiči. Vše je řešeno v hygge stylu. Chcete bydlet luxusně, užívat si životní prostor, ať už jste sám nebo s rodinou? Na této adrese máte řešení.
Nové moderně a účelně řešené byty
POSLEDNÍ BYTY NA PRODEJ!
Byty Uničov

Byty Uničov

Uničov
Realitní specialista: Pavla Gottwaldová, DiS., Mgr. Zdeněk Vaněčka
V rámci projektu bytového komplexu vznikly nové moderní a účelně řešené byty určené k prodeji do osobního vlastnictví. Díky své vnitřní rozmanitosti nabízí stavba výběr bytů všem věkovým kategoriím od singlů, přes mladé páry, rodiny s dětmi až po seniory. Projekt disponuje nabídkou standardních bytů od nejmenších 1+kk až po byty nadstandardní 4+kk. Součástí přízemních bytů jsou přilehlé oplocené zahrádky s brankou.
Pronájem 44 bytových jednotek
Zelené bydlení v Olomouci
PRONÁJEM NOVÝCH BYTŮ - BYDLENÍ U SOLNÝCH MLÝNŮ I.ETAPA

PRONÁJEM NOVÝCH BYTŮ - BYDLENÍ U SOLNÝCH MLÝNŮ I.ETAPA

Olomouc
Realitní specialista: Kateřina Menclová, Míla Vlčková (Zacpalová), Dis.
Bydlení U solných mlýnů nabízí k pronájmu byty o dispozicích 1+kk až 3+kk. Jedná se o komfortní prosvětlené bydlení v cihlovém domě, které zajišťují velká francouzská okna vybavena moderními venkovními žaluziemi. Každý byt má balkón. Nechybí praktická kóje v patře nebo v suterénu. V bytech je podlahové topení s možností chlazení v horkém létě s termostatem pro regulaci. Tepelná čerpadla jsou ekologicky i ekonomicky šetrná. Cena za silovou energii je v tuto chvíli k 1. 4. 2023 nejlevnější s porovnáním ostatních dodavatelů. K nezaplacení je rovněž parkování v podzemních garážích. Více informací k bytům má naše specialistka Kateřina Menclová

Realizované projekty

Bydlení s hradem na dlani
23 STAVEBNÍCH POZEMKŮ K OKAMŽITÉ VÝSTAVBĚ
Prodáno
Královská louka Bouzov

Královská louka Bouzov

Bouzov
Realitní specialista: Mgr. Zdeněk Vaněčka, Pavla Gottwaldová, DiS.
Pozemky s projektem k okamžité výstavbě se nacházejí v poklidné lokalitě u chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví, jejíž předností je čerstvý vzduch, nedotčená okolní příroda a mnoho přírodních i kulturních zajímavostí. Z pozemků jsou krásné výhledy do okolní krajiny, které dominuje pohádkový hrad Bouzov. Pozemky vhodné pro rezidenční bydlení nebo rekreaci. Jde o kompletně připravené území pro okamžitou výstavbu. Při koupi pozemku získáváte projektovou dokumentaci včetně stavebního povolení.
K okamžitému nastěhování
Rezidenční bydlení
Prodáno
Královská louka Bouzov – Rodinný dům

Královská louka Bouzov – Rodinný dům

Bouzov
Realitní specialista: Mgr. Zdeněk Vaněčka, Pavla Gottwaldová, DiS.
V rámci výjimečného developerského projektu KRÁLOVSKÁ LOUKA BOUZOV vám nyní nabízíme ke koupi vzorový dům umístěný na jednom z nejlépe situovaných pozemků v území, s pracovním označením SO23 o výměře 1.293 m2. Dům typu „M“ (middle-size) skýtá jedinečný, romantický výhled na majestátní dominantu této lokality, kterou je pohádkový hrad Bouzov.
SOUKROMÍ BEZ KOMPROMISŮ
MODERNÍ BYDLENÍ V ŘADOVÝCH DOMECH
Prodáno
Jižní stráně Olomouc

Jižní stráně Olomouc

Tabulový vrch
Realitní specialista: Lukáš Kouřil, Ing. Michal Richtr
Představujeme developerský projekt řadových rodinných domů ve výjimečné lokalitě na Tabulovém vrchu. Stavební parcela je umístěna v jižním svahu, což má příznivý vliv na oslunění objektů a zároveň předurčuje architekturu jednotlivých domů a zahrad. Netradiční moderní architektura je zasazena do svahu tak, že je prostor mezi domem a okolním prostředím plně využit a zároveň poskytuje klid a soukromí. V nabídce dva typy rodinných domů, devět řadových domů, do centra města pouhé 3 km, plocha pozemků od pěkných 323 m2. Lokalita je dopravně napojena na veškeré služby a je v dobré dostupnosti centra města. V okolí se nachází otevřená krajina s možností aktivního odpočinku a zároveň kultivované prostory veřejných prostranství. Developer vytváří místo, kde i Vy můžete najít svůj bezpečný domov.
Funkčnost, estetika, prostornost
8 rodinných domů
Prodáno
Rezidence Hamerská

Rezidence Hamerská

Kopřivová, Olomouc
Realitní specialista: Kateřina Menclová, Martina Olšar
Funkčnost. Estetika. Jednoduchost. To vše nabízí nový projekt Rezidence Hamerská zasazený do ojedinělé lokality v městské části Hodolany v Olomouci na ulici Kopřivová. Jedná se o soubor osmi rodinných moderních domů. Nové domy jsou dispozičně řešeny jako 5+kk se zahradou situovanou na jih se samostatným zadním vstupem. Před domem je parkovací stání. V nabídce je za příplatek možnost efektivně řešeného přístřešku se solárními panely. Klientské změny jsou po domluvě možné, nabídka je však časově omezena.
Bungalovy o dispozici 4+kk s garáží
2.ETAPA V PRODEJI!
Prodáno
Rodinné domy a bungalovy Chomoutov - 2. etapa

Rodinné domy a bungalovy Chomoutov - 2. etapa

Olomouc
Realitní specialista: Martina Olšar, Lukáš Kouřil
Jedná se o projekt rodinných domů s atraktivní neotřelou architekturou. Domy jsou situovány v přední části Chomoutova a nabízí prvotřídní bydlení. Soubor je tvořen 7 nízkoenergetickými rodinnými domy, ideálně orientovanými na východ/západ. Tři základní charakteristické znaky tohoto projektu jsou: LUKRATIVNÍ LOKALITA, MODERNÍ POJETÍ STAVBY, PŘÍRODA NA DOSAH. Tři typy odlišných rodinných řadových domů. Dva koncové řadové domy jsou typu bungalov s rovnou střechou, tři domy budou řadové dvoupodlažní domy se sedlovou střechou a zbývající dva domy budou řadové domy typu bungalov se sedlovou střechou.
Praktická funkční architektura
6 rodinných domů
Prodáno
Rodinné domy Rybářská

Rodinné domy Rybářská

Olomouc
Realitní specialista: Radka Můčková, Daniel Maciuch
Jedná se o ucelený soubor šesti řadových domů dispozičně řešených jako 5+kk s garáží a zahradou se samostatným vstupem. Ulice Rybářská se nachází na rozhraní městských částí Hodolany, Nový Svět a Nové Sady, které jsou oblíbené především pro velké množství zeleně. V okolí se nachází plná občanská vybavenost, nedaleká nákupní zóna na Novém Světě i možnost široké škály sportovního a relaxačního využití díky těsné blízkosti cyklostezek. Romantická promenáda okolo řeky Moravy Vás dovede, až ke Galerii Šantovka.
Prosluněné stavební parcely
67 jedinečných pozemků
Prodáno
Pozemky Chomoutov

Pozemky Chomoutov

Chomoutov
Realitní specialista: Mgr. Zdeněk Vaněčka, Pavla Gottwaldová, DiS.
POZEMKY CHOMOUTOV jsou v mnoha ohledech výjimečné stavební parcely. Ucelené, kompletně připravené území nabízí celkem 67 parcel rozmanitých velikostí, a to od 323 m2 po velkorysých 1 652 m2. Investor projektu zajistil kompletní zasíťování včetně plynové přípojky, vybudoval příjezdové komunikace, uličního osvětlení a vjezdů k jednotlivým pozemkům. Bydlení městského typu s výbornou dostupností do centra města, veškerou občanskou vybaveností, přírodou na dosah, jistě osloví i Vás.
Moderní bydlení v srdci Moravské brány
14 nových bytů
Prodáno
Byty Nový Lipník

Byty Nový Lipník

Lipník nad Bečvou
Realitní specialista: Naďa Čunderlová
Byty jsou součástí novostavby cihlového bytového domu nacházejícího se v klidné části města Lipníka nad Bečvou. Můžete si vybrat z dispozic 1+kk až 4+kk v různých výměrách - k většině bytů náleží menší terasa a sklep v přízemí domu. Nechybí možnost dokoupení venkovního parkovacího stání. Byt se nachází v bytovém domě s výtahem o patnácti bytových jednotkách. Díky svému umístění a dispozici jsou byty velmi výhodnou investicí.
Moderní domy v klidné lokalitě
4 dvojdomy a 10 rodinných domů
Prodáno
Rodinné domy Přáslavice

Rodinné domy Přáslavice

Přáslavice
Realitní specialista: Naďa Čunderlová, Martina Olšar
Projekt Přáslavice je soubor deseti řadových domů a čtyř dvojdomů dispozičně řešených jako 5+kk. Domy mají sedlovou střechu, přední fasáda domu je vkusně doplněna o lícové cihly, součástí je také praktická zděná garáž. Za domem se nachází zahrada s brankou a se samostatným přístupem. Obec Přáslavice má skvělou strategickou polohu, leží severovýchodně od města Olomouc. Jedná se o první vesnici ve směru Olomouc - Lipník nad Bečvou. Díky dálnici D35 je metropole Olomouc v ideální dojezdové vzdálenosti, a to necelých 6 minut jízdy osobním vozem.
Stavební pozemky v srdci Moravy
26 pozemků na klidném místě
Prodáno
Pozemky Brodek u Prostějova

Pozemky Brodek u Prostějova

Brodek u Prostějova
Realitní specialista: Pavla Gottwaldová, DiS., Mgr. Zdeněk Vaněčka
Jedná se o zasíťované pozemky se stavebním povolením a s projektem pro výstavbu moderních řadových domů dvou různých typů s dispozicemi 4+1 a 5+kk s prvky moderní architektury situované v mírném svahu. Kaskádové uspořádání pozemků je bydlení méně tradičního typu a nabízí pěkný výhled do kraje. Jedná se o bydlení v klidném prostředí blízko k přírodě a s vynikající dostupností do okolních měst.
Nová rezidence u Wolkerových Sad
74 NOVÝCH BYTŮ
Prodáno
Rezidence Zábřeh

Rezidence Zábřeh

Zábřeh
Realitní specialista: Mgr. Zdeněk Vaněčka, Pavla Gottwaldová, DiS.
Moderní bytový objekt třípodlažní budovy ve tvaru písmene „E“ s celkem 74 byty je výjimečný svým umístěním v těsné blízkosti Wolkerových Sadů, v malebné části města u rybníka Oborník a ramene řeky Moravská Sázava a zároveň nedaleko samotného centra města. Jde o třípodlažní budovu s celkem 74 byty. Projekt disponuje byty od nejmenších 1+kk až po byty 3+kk.
Chytrý RD 5+1 s dvougaráží
4 luxusní vily
Prodáno
Luxusní domy Hraniční

Luxusní domy Hraniční

Olomouc
Realitní specialista: Mgr. Martin Minář, Daniel Maciuch
Nabízíme Vám čtyři luxusní vily na okraji velmi oblíbené městské části Slavonín. Jedná se o možnost pořízení Vašeho jedinečného nového domova bez jakýchkoliv kompromisů v podobě novostavby nadstandardního velkorysého dvoupodlažního „chytrého“ rodinného domu. Domy vznikly v tvůrčí dílně mladých architektů.
Atraktivní novostavby v Olomouci
2 moderní domy
Prodáno
Rodinné domy Trocnovská

Rodinné domy Trocnovská

Olomouc
Realitní specialista: Radka Můčková
Novostavby splňují veškeré požadavky moderního, komfortního, kvalitního bydlení, v dobré lokalitě s výbornou infrastrukturou, a dostupností do centra města. Jedná se o zděné dvoupodlažní rodinné domy v Olomouci - Hodolanech na ul. Trocnovská. Dispozice domů jsou 5+1 (5+kk), dominantou přízemí je velkorysý obytný prostor s jídelnou, prosvětlený množstvím velkoformátových prosklených ploch, se vstupem na terasu a zahradu. Mimo parkování v garáži budou k dispozici 2 parkovací místa před domem. Termín dokončení jaro 2021.Novostavby splňují veškeré požadavky moderního, komfortního, kvalitního bydlení, v dobré lokalitě s výbornou infrastrukturou, a dostupností do centra města. Jedná se o zděné dvoupodlažní rodinné domy v Olomouci - Hodolanech na ul. Trocnovská. Dispozice domů jsou 5+1 (5+kk), dominantou přízemí je velkorysý obytný prostor s jídelnou, prosvětlený množstvím velkoformátových prosklených ploch, se vstupem na terasu a zahradu. Mimo parkování v garáži budou k dispozici 2 parkovací místa před domem. Termín dokončení jaro 2021.
Domy na klidném místě ve vilové čtvrti
JIŽ REALIZOVÁNO
Prodáno
Rodinné domy Držovice

Rodinné domy Držovice

Prostějov
Realitní specialista: Naďa Čunderlová
Jedná se o přízemní domy typu bungalov v obci Držovice, v bezprostřední blízkosti Prostějova. Developerský projekt nabízí 7 rodinných domů se zahradou, dispoziční řešení domů je 4+kk. Obec Držovice se nachází v těsné blízkosti okresního města Prostějov a 17 km od krajského města Olomouc. Kolem obce vede rychlostní silnice D 46 (Ostrava-Brno). Místo výstavby se nachází na velmi klidném místě ve vilové čtvrti na okraji obce.
Vkusně řešené domy v Nemilanech
JIŽ REALIZOVÁNO
Prodáno
Rodinné domy Nemilany

Rodinné domy Nemilany

Olomouc
Realitní specialista: Naďa Čunderlová
Prodej architektonicky vkusně a moderně řešených zděných novostaveb rodinných domů v oblíbené a atraktivní lokalitě Olomouc – Nemilany. Jedná se o dvoupodlažní řadové domy, které jsou dispozičně řešeny variabilně od 3+kk do 6+kk. Domy mají sedlovou střechu, jsou napojeny na obecní vodovod a kanalizaci vytápění je řešeno centrálně plynovým kondenzačním kotlem. Za domy se nachází oplocené zahrady.
Víceúčelové bytové domy v blízkosti Smetanových sadů
JIŽ REALIZOVÁNO
Prodáno
WELLNEROVA

WELLNEROVA

Olomouc
Realitní specialista: Mgr. Martin Minář
Mimořádně atraktivní projekt výstavby bytového domu na ulici Wellnerova v Olomouci je ojedinělý svým charakterem menšího bytového domu, především však umístěním v blízkosti centra města, Smetanových sadů a olomouckých sportovišť. Důmyslné uspořádání bytových jednotek nabízí komfortní nové bydlení s možností vlastního garážového stání.
Bydlení blízko přírody i města
JIŽ REALIZOVÁNO
Prodáno
RODINNÉ DOMKY POD BOŘÍM

RODINNÉ DOMKY POD BOŘÍM

Radíkov
Realitní specialista: Mgr. Martin Minář
Projekt Rodinných domů pod Bořím je výjimečný svým umístěním v malebné lokalitě obklopené lesy a krásnou přírodou olomoucké čtvrti Radíkov. Moderně a vkusně řešené novostavby se zahradou představují nadstandardní bydlení pro všechny, kteří hledají klidné místo k žití s pohodlnou dostupností do centra města.